Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk probléma! Hogy...

Körömlakk probléma! Hogy kenjem, hogy ne legyen csíkos?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy eddig 3 féle lakkot vettem de mind3 csíkosan fogja be a körmöm, hiába hagyom, hogy először megszáradjon az első réteg.

Ha rögtön utána kenem akkor még rosszabb, viszont 1 réteg nem fogja be a körmöm.

Ti milyen lakkot használtok ami jól fed és nem hagy maga után csíkokat?

Megköszönném, hogy ha márkát is írnátok vagy valami praktikát.


Előre is köszönöm!!!


2010. febr. 7. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

mindig lesz benne egy kis csík

szerintem a 2. réteg megszáradása után kend be átlátszó fedőlakkal az eltünteti a hibákat.

2010. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt ilyen gondom egy ideje.

Az essence körömlakkok pl jók, meg a Kallos márka is.

Hirtelen ez a 2 jutott eszembe, de van jó pár ami nem csíkoz.

2010. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én egy maybelline, egy manhattan és egy s-he körömlakkot próbáltam. Akkor csak én csinálok valamit jól? :D
2010. febr. 7. 17:34
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Valamit nem jól! :P

2010. febr. 7. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első réteg előtt színtelen körömlakkot használj, és arra mehet 2 réteg. Mostanában Plazakban lehet kapni a Rose nails körömlakkok, iszonyatosan hamar megszárad. :D Sok sikert! :)
2010. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először 1 átlátszó réteg utána rázd fel a színeset és mehet rá kb 1-2 réteg és arra még 1 réteg átlátszó. Én így csinálom, és sose lesz csíkos. A Kallos lakkok tényleg jók, de én a Moyrat jobban szeretem :D
2010. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
régen nekem is ez volt a problémám. polírozod előtte a körmöd? mert ha nem akkor az lehet a baj, nekem is az volt
2010. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem polírozom mert nem gondoltam, hogy emiatt is csíkos lehet.

Mindenképpen kipróbálom a tippeket amiket adtatok.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2010. febr. 12. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a Kalos és az Avon körömlakkok jöttek be. Hosszan tartóak és nem peregnek le...=)
2011. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A catherine arley körömlakk szépen fed gyorsan szárad nem lesz csíkos a végeredmény. Viszonylag olcsó nagyon nagy a választék a festékek között, és egy rétegben is szép a fedés ha 2 rétegben használod tökéletes .
2019. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!