Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hetedikes lányotoknak...

A hetedikes lányotoknak milyen sminket engednétek meg?

Figyelt kérdés
Most leszek 7.Szeretném a szemen kiemelni spirálon kìvül. Szemhéjtust megengednétek? Lehet hogy ha most nem akkor esetleg karàcsonyra kérek akkor már 13,5 leszek. Próbáltam szemceruzával olyat húzni mint tussal de nem jött össze nagyon vastag lett. De az a ceruza egyébként is régi es màr tört le belőle. Mit engednétek meg?
2014. júl. 13. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Szemceruza, szempillaspirál. De nem a mindennapokban, hanem csak egy-egy alkalomra.

Egy jó ceruzával is ki lehet húzni a felső szemhéjat is. Csak legyen jó puha.

2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
semmilyet. majd 20 évesen meg, mint egy kiégett k_rva fog díszelegni, ha már most elkezdi
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amilyent akar, hétköznapokon is.
2014. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az még belefér, csak ne húzd ki túl erősen
2014. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

Ó, ez a kérdés csak nem rád vonatkozik?

Ha lenne egy hetedikes lányom, ajakápolót, szempillaspirált, szemceruzát és egy kis pirosítót engednék meg neki. Esetleg korrektor vagy bb krémet, ha csúnya az arcbőre.

Ha nagyon szeretné, használhatna tust is, de csak nagyon vékonyan, úgy hogy ne legyen feltűnő, és csakis akkor, ha szépen meg tudja húzni. Szerintem nyugodtan használhatsz. A Manhattan zselés tusait ajánlom hozzá való tusecsettel. Este ne felejtsd el lemosni sminklemosóval!

2014. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D igen az enyém a kérdés csak anyával csináltam ezt meg egyedül hogy egy lány kérdezi azt meg egy felnőtt!:D de bocsánat:( ràjöttem, hogy a ceruza ami van ez finoman szólva f*s :D. Megmondtam anyának hogy kérek egyet névnapomra kersztanyukámtól. Csak anyát kérdezem meg mert ha ő azt mondja oké. Akkor a kersztanyám megveszi neki mind1 csak kérjek valamit:D. Azt mondta anya suliba biztosnem mondom magamba azt te hiszed:D a spirált se engedte csak elkezdtem csinálni es észrevette es látta hogy nem csinálom rosszul meg nem nagyon sötét. De ezt sem akarom sötéten akkor nagyon csúnyán állna.
2014. júl. 13. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korú lányokon a tus röhejes, majdnem mint az ovis kislányon anyuci rúzsa effektus. Én szempillaspirált, korrektort, színezett ajakápolót engednék, az bőven elég ilyen idős korban...
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aprilina ***** válasza:
szerintem a tus nagyon sok. én 8-os leszek, tavaly szempillaspirált, szemöldökport, korrektort használtam. Ez bőven elég
2014. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kell tus csak szemceruza addig legalább kicsit megtanulom hogy hogy is kell ezt csinálni megmutattam anyának azt mondta jo. Nagyonvékonyan csináltam es tényleg jo volt.
2014. júl. 14. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!