Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők,20 év feletti nők,...

Szülők,20 év feletti nők, milyen ez a cipő? Ált. Iskolában hányadik osztálytól engednétek meg lányotoknak? Megengednétek?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi előre is. :) Amúgy ilyenem van,szerintem nincs vele semmi baj,nem érzem kirívónak,csak kíváncsi vagyok. Idén kaptam. :)7.o./L-171 cm :D


2013. máj. 23. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
En ezt nem vennem fel suliba. Nem azert, mer kihivo vagy valamit(meg abszolut nem az), de en sajnalnam befogni oda, plusz, ha hetedikesen ilyen szandalt veszel fel suliba, akkor milyen az unneplo cipod??
2013. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%

bár nem vagyok szülő de nekem megengedik :)

ennél magasabbat is hordhatok

7.o./13/L

2013. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak gratulálni tudok az olyan szülőknek akik a fejlődésben lévő gyereküknek ekkora magassarkút vesznek. Szép, ez tény, de tönkreteszi a lábad és a gerinced. Ezért nem való gyerekeknek.
2013. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát én megengedném neked. de uhh nem tetszik
2013. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ünneplősöm jól néz ki,szerintem. :) Sokkal kisebb a sarka,és nem is telitalpas. :) Hozzám tartozik,hogy nem a csőnacis,converses részleg vagyok,inkább az elegánsabb.
2013. máj. 23. 18:01
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy innét lenne hova fejlődni,így is akkora vagyok,mint egy ház.

+Nem minden nap ebbe megyek,mellette sportcipőm van,amit nem az utolsó kínaiból kaptak ki. Kiskorom óta odavan figyelve rá,h ne olyan cipőket hordjak,amik 3 nap alatt elcsámpásodnak,azaz inkább megvesszük 2 évre ,minthogy 1 szezon alatt 3-at kelljen venni egy szezon alatt,és abba is tönkremenjen a lábam. Nem hinném,hogyha annyira káros lenne,akkor megengedték volna,

2013. máj. 23. 18:07
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Itt látszik a felfogásodból, hogy kislány vagy te még...

Ezek a cipők NAGYON károsak és nem csak a gyerekekre (főleg olyan korúakra, mint te), hanem a felnőtt nők lábára is. És...egy kislányon baromi hülyén néz ki egy magassarkú... :S

2013. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na mindegy,hagyjuk. :)
2013. máj. 23. 18:20
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is engedik az ilyen cipőket , szerintem egy telitalpú még okés , főleg ha nem hordod minden nap . Abban viszont egyetértek, hogy nekünk még nem kéne tűsarkút hordani .

15/L

2013. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Károsítós?? Hed kérjek már egy nemet és egy kort,kíváncsi vagyok kivel vitáztam :D De megértelek amúgy,teljesen.
2013. máj. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!