Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tud ajánlani valaki olyan...

Tud ajánlani valaki olyan parfümöt, aminek hasonló vagy ugyanolyan illata van, mint az Avonos Be kisseble-nek?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem lehet venni,pedig mindig ezt használtam.Mikor utoljára volt a katalógusban vettem jó párat,de sajnos már elfogyott.
2010. jan. 8. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló illatot nem tudok, de nekem van egy üveggel, ajándékba kaptam, de nem nagyon jött be nálam.

Szóval, ha pesti vagy, szívesen neked adom. (Ha vidéki, akkor sajnos nem tudnám hogy átadni)

Nincs egészen tele, úgy 3/4-ig. Most gondolkodtam éppen, kinek adjam oda, parfümselejtezést tartok:)

Szóval, ha érdekel még, írj privit!

2010. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!