Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Összetörtem a pirosítómat....

Összetörtem a pirosítómat. Alkoholon kívül mivel lehet keverni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy alkohollal lehet összekeverni de nem tudok azt most venni. Vízzel is keverhetem?

Normális válaszokat kérnék!



2014. júl. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol gyorsan párolog és fertőtlenítő hatása is van.

A víz nagyon soká párolog el, addig a nedves közegben elszaporodnak a bacik, utána meg azt kennéd az arcodra. Az is előfordulhat, hogy valamely alkotórésznek víz az oldóközege, és megváltozik az állaga, színe, tartóssága, stb.

Én nem keverném semmivel, alkoholt akármelyik patikában kapsz, de ha szétnézel a gyógyszeres fiókban, lehet találsz is. Amíg nem tudsz venni, addig meg próbáld így használni, vagy ne használd.

2014. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az nem jó, mindenképpen (gyógyszertári) alkohol kell hozzá
2014. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 14. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, eszedbe sem jutott kidobni? Én simán azt csinálnám, és vennék egy újat:)
2014. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam h a szemcsepp is jó:)
2014. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a púderemet próbáltam vízzel "helyrehozni", de csak rosszabb lett. A vége az lett, hogy kidobtam, mert becsomósodott, és nem is párolgott el belőle a víz rendesen.
2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!