Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan problémám van hogy...

Leendő anyuka kérdése:

Olyan problémám van hogy vettem gravidát nem jó kihányom tul nagy összetörtem porrá ugy se jó mien terhes vitamin van ami árba jó és nem nagy? Vagy az baj ha nem. Szedek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokan nem szednek.

Én se szedtem mert hànytam tole az elevittol is meg a gravidatol is ugyhogy nem szedtem rengeteg gyumolcsot ettem

semmi baja nem lett a babanak.

2014. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem szedsz, de ajánlott. Sokféle van, próbáld ki a hipp natalt ez folyadék, bár nem olcsó, vagy a femibiont.
2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Hipp Natal folyékony kiszerelésű (ugyan a többi terhesvitaminhoz képest nem sok minden van benne), ezzel biztos nem lenne problémád, hogy nem tudod lenyelni.

[link]

2014. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
MILYEN!
2014. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább folsavat, jódot szedni. Ezek a legfontosabbak a többi vérvételek eredméynétől is függ hogy kell e vasat magnéziumot is szedned
2014. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
HIPP NATAL ! Irtó fincsi, az egész üveggel meg tudtam volna inni egyszerre! :)
2014. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Hipp Natalt ittam félidőig. Tökéletesen egészséges, 3900 grammos babám született.
2014. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
femibion
2014. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom a gravidával. Az vált be, hogy lefekvés előtt eszem pár falatot és utána bő vízzel veszem be. Azóta nincs tőle hányingerem.
2014. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
femibion, a gravidától én is hánytam.
2014. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!