Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk márka és fajta, ami...

Körömlakk márka és fajta, ami már egy rétegben teljesen fed?

Figyelt kérdés

Olyan színes lakkokat keresek, lehetőleg mattot, ami már egy rétegben tökéletesen fed. Nem kell többször átkenni.

Tudtok ilyet? Légyszi írjatok márkát és azon belül azt is, hogy milyen típus. Az sem hátrány, ha viszonylag gyorsan szárad :)

Köszönöm!



2014. júl. 15. 14:27
 1/9 bilingual ***** válasza:
100%

Sajnos csak annyival tudok neked segíteni, hogy ez adott márka más-más lakkjainál is különbözhet. Lehet, hogy az egyik tökéletesen fed egy rétegben is, lehet, hogy a másik szín csíkoz, akár 2 rétegben is.

Találkoztam már ilyennel sajnos.

2014. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, már én is jártam így :) Azért írtam, hogy márka és azon belül a fajta is. Hátha van valakinek kipróbált, bevált lakkja.
2014. júl. 15. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Moyra Gel look zöldes kék árnyalata 1 rétegben szépen fed, viszont a gyöngyház színű már nem, illetve van egy Essie lakkom az is 1ben fed már.
2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Astor körömlakkok ha nagyon szépen, gondosan fested ki akkor lefedi, nem tudom annyira én inkább csak egy vöröset és fekete lakkot kerestem.Nem néztem, hogy van-e matt, de ha kukorica lisztet raksz bele akkor matt lesz:)
2014. júl. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 16. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
szia én pont tegnap vettem meg a Lovelynak az "új"(de lehet,hogy már csak számomra új) lakkját az ibiza kollekcióból ez egy homokszemcsés neon narancssárga lakk, gyorsan szárad,matt,kicsit olyan mintha kis bogyók lennének a körmödön, de nem zavaró és ez a homokszemcsék miatt van én nagyon megszerettem egy kicsit sötétebb tónusú bőrön nagyon jól mutat szinte világít :) nekem átlagos bőr színem van, de szerintem igy is nagyon jó [link] amúgy az van a körömlakk hátoldalán,hogy csak műkörömre használható, ez nem igaz nekem a saját körmömön van
2014. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Ilyet még nem is láttam :)

Ezek a "bogyók" nem akadnak be a ruhákba, nem húzzák ki a szálat?

2014. júl. 17. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
nem,nem semmiben nem akadályozza a napi rutinodat csak annyi,hogy egy kicsit más a felülete,mint egy normál lakknak ha fedőlakkot is raksz rá akkor szinte észrevehetetlen
2014. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. júl. 20. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!