Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A dm-be van egy újabb fajta...

A dm-be van egy újabb fajta márka. A sminkcuccok zöld színűek. Meg tudná mondani valaki a nevét?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem "a" betűvel kezdődik, de nem vagyok benne biztos...
2010. jan. 22. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alverde...naturkozmetikumok...sajna sztem nem vmi jók. Nekem rúzsom, arckrémem, tusfürdőm és testápolóm van, mindet ajándékba kaptam, és baromira szárítják a bőröm, illetve nem hidratálnak. Ráadásul az arckrémnek nagyon erős illata van.
2010. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Különösen jó hogy megemlítetted hogy szárítják a bőrt, mivel én 2 hónapja azért járok orvosról-orvosra, mert annyira száraz az arcbőröm, hogy szinte hámlik.. :S meg ekcémás, meg minden. Köszi!

2010. jan. 22. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

annyira nem új termékek,kb.3-4 hónapja vannak forgalomban.de én se ajánlanám őket..tényleg szártják a bőrt,ha pedig nem,akkor semmit se használnak...annyit nem érnek mint amennyibe kerülnek.

2010. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*szárítják
2010. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejött az alverde:)
2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vok

Hol ekcémás a bőröd? Nekem is van, és Neutrogena termékeket használok. Nagyon jók, és egész jó az áruk, főleg, hogy tényleg használnak.

Nem tudom, neked mid szokott száraz lenni, de mondok pár ötletet, úgyis ráérek:)

Nekem a kezemen jön ki az ekcéma. Amint kimegyek a hidegre, ha nem húzok pár percen belül kesztyűt, akkor már tiszta száraz, piros és sebes a kezem, volt olyan, hogy magától vérezni kezdett, de a Neutrogena kézkrém tényleg jó.

Testre én a garnier illatmentes testápolóit mondanám, főleg a pirosat, bár nekem a rózsaszín is használ. Ja, és ne használj zselés állagú tusfürdőket, hanem csak krémeseket, azzal se szárítod a bőröd.

Arcra sztem az aloe verás krémek a legjobbak. Illetve én kipróbáltam a dm-es balea aloe vera pakolást, és isteni jó. Kis tasakokban lehet kapni, asszem 200ft és két adag.

Amúgy sminktermékeknél sztem annyi a lényeg, hogy legyen alatta egy jó hidratáló krém, illetve ajakápoló, és akkor szépen fed minden, mert nem szívja fel a szomjas bőröd.

2010. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Nekem "csak" az arcbőröm ekcémás,az egész, és nekem is a hideg levegőtől jön ki nagyon. Gyógyszertári testápolóm, szappanom, és arckrémem van, bár azokat még csak most kaptam, de eddig beváltak :)

Igazából púderre lenne szükségem, mert az ekcéma mellett még pattanások is vannak az arcomon, és kevés a folyékony alapozó, mert a ugye nem fed elég jól. Púderrel szoktam fixálni, vagy valami por állagú alapozóval, csak az előzőre ami volt nekem , allergiás lettem, attól is csak jobban kijött a ekcémám. Szóval púdert szeretnék venni, és nem tudom hogy milyet vegyek :) Erre valami tanácsot tudnál adni esetleg? Amúgy köszi szépen még egyszer!

2010. jan. 22. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyszerre ekcémás és pattanásos a bőröd, az tényleg nehéz eset...a pattanásokat szárítani kéne, az ekcémát meg hidratálni. Én inkább egyelőre azt javasolnám, hogy szerezz be egy jó korrektort, amit tényleg csak a pattanásokra használsz; egy jó krémet, amit oda nem, és maradj a folyékony alapozónál. Az ekcémás bőrödre minél kevesebb festék kerüljön, sztem. De amúgy tényleg egy jó krém kéne leginkább, ami megnyugtatja a bőröd, és akkor kevesebb lesz a pattanás, és a pirosság.
2010. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ekcéma az arcomon! Ilyenkor ti szerintetek nem baj, ha kenek alapozót magamra, ha am reggel este kenem a krémmel, amit a bőgyógyász írt fel nekem!
2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!