Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy festehetem be magamnak a...

Hogy festehetem be magamnak a szemöldököm? (lent)

Figyelt kérdés
Vettem szemöldök festéket, és kaptam hozzá vmi fehér löttyöt. Nem mondott semmit az eladó,hogy mennyit kell hozzáadni,és papiron sem volt.Ha keveset adok hozzá akkor sem marad meg szin a szemöldökömön, ha kicsit többet ugy sem? Miböl mennyit tegyek?Ceruzát már használtam de nem vált be. köszi
2010. jan. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjél kozmetikushoz ne magadnak csináld.
2010. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány százalékos löttyöt kaptál? Egyébként hidrogén peroxid, vagy valami hasonló. Én 6%-osat szoktam használni, és 1 cm kinyomott festékhez 3 cseppet (jó nagy, mert sűrű a lötty), és kis vizet teszek. Ezt jól összekeverem, és fogpiszkálóval vagy gyufaszállal viszem fel a szemöldökömre, 10 perc múlva letörlöm, lemosom.
2010. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kozmetikushoz szoktam járni, de fél hét múlva már nem látszik belőle semmi, és nem tudok minden héten járni.
2010. jan. 8. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 1 éve festem magamnak a szemöldökömet. Úgy szoktam h 1/3 rész oxi (6%-os) 2/3 rész festék (Én Londásat használok, eddig 2 tubus már több, mint 1 éve tart, mert én feketét és barnát keverek össze); ezt jól összekeverem. Én úgy szoktam felvinni h a "klasszikus", lapos Fehér Elefánt Fogvájó márkájó fogpiszkának levágom a felét h ne hegyes hanem lapos legyen, és ezzel nagyon szépen lehet dolgozni így:) Szappanos fültisztítóval igazítom, merthát mégse vok profi... Én simán rajta hagyom 20 percig. Ha előtte szappannal lemosod a szemöldöködet akkor tartósabb, mert az zsírtalanít.

Tényleg jobban megéri így, mintha kozm-hoz járnál:)

2010. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy vastagon és próbáld egyenletesen kenni rá a festéket, mert így azokon a helyeken se lesz világosabb, ahol esetleg kevesebb a szőr, vagy ritkább.

Azért kell egy kis gyakorlás; de pár alkalom és belejössz:)

Rem tudtam segíteni!

2010. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10:10,10:18-as voltam :)
2010. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:):)
2010. jan. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!