Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 11 éves vagyok, szerintetek...

11 éves vagyok, szerintetek már kiszedhetem a szemöldökömet, szőrtelenithetek és kifesthetem a körmöm? Mit tehetnék a szépségemért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Hol vagy te 11 évesen szőrös?? :D LOL... Anyukáddal beszélgess inkább erről.
2010. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A szemöldöködet olyan szedje ki (kozmetikus) aki ért hozzá, mert nagyon sok embernél ha a szemöldök nem nő vissza!!! Szőrteleníthetni lehet persze... körömfestés is :) De inkább maradj sokáig gyerek, játszadozz, nézzél meséket, és élvezd ki a korodat :) Majd meglátod, hogy fog hiányozni ha felnősz :)
2010. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha dzsungel a szemöldököd,akkor szedd (de csak ügyesen és ne cérnavékonyra) szerintem. Ha már szőrösödsz,és nagyon hogy zavar,akkor szőrteleníts,ezek nem vészes dolgok,de körmöt még ne fess. Növeszd meg szép hosszúra,polírozd,vágd,reszeld,akkor szebb lesz.
2010. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
nekem a lábam 10 évesen kezdett szőrösödni...:)de ha akrsz szerintem gyanta...3 év múlva már gondod sem lesz a szőrtelenítésre.
2010. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A szemöldököd kiszedheted, de remélem nem olyan vékony vonalra akarod.

Hagyd természetesre csak középről szedd ki meg ahonnan nagyon muszáj.

Javaslom inkább kozmetikusnál csináltasd, elsőre nem biztos, hogy sikerül szépre. Nem drága, párszáz forint kb.


Szőrteleníteni szerintem még nem kell, csak ha nagyon-nagyon szőrös vagy. Hol akarsz szőrteleníteni? Szerintem ilyenkor télen pláne nem kell még 11 évesen, örülj neki.

de ha zavar a hónaljadat leszőrtelenítheted szerintem, mert el tudom képzelni, hogy az zavar. Szerintem a lábad nem lehet annyira szőrös még. De te tudod, ha gondolod szőrtelenítsd, nem fog jelentősen megerősödni a szőr.


Krémet nem javaslom a sok vegyi anyag miatt, a legjobb az epilátor vagy a készen kapható gyanta. Borotválhatod is de az nem tartós.


A körmeidet csak halvány színekkel fesd vagy átlátszó lakkal. Nagyon idétlen amikor egy 11 éves lánynak tűzpirosak a körmei vagy sötétkékek iskolában is.


Pl. jó az átlátszó lakk, halvány rózsaszín, levendula, fehér stb ilyen színek.

De még bőven ráérsz ezekkel a dolgokkal.



Azt gondolom a hajad nagyban hozzájárul a kinézetedhez, vágass egy divatos frizurát és mindjárt jobban fogod magad érezni és szebb leszel. Bár így is biztos nagyon szép vagy.

2010. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Kérj karácsonyra barbi babát,vagy kérdezd meg apádat...
2010. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Ugyan minek? Örülj hogy még nem kell ilyen sz*rságokkal foglalkoznod. Fiatalok még természetesen sokkal szebbek, csináltass egy jó frizurát és kész. Nem hiszem hogy 11 évesen már annyira szőrös lennél hogy gondot jelentsen. Körmöt festeni meg legfeljebb hétvégén lehet mert a tanárok leharapják érte a fejed.
2010. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
majd 3 év múlva, 11 évesen kicsit legyél még gyerek. hányadikas lehetsz, ötödikes? nekünk ilyenkor ez még eszünkbe sem jutott, pedig nem vagyok egy őskövület. 17/L
2010. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszike a tippeket ,sokat megfogadok ezek közül mert igen hasznosak :) Köszi szépen ,és várom más véleményeit is :D
2010. jan. 8. 21:44
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Én ingyen szőrtelenítelek, ha akarod!:P
2010. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!