Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó a MAC-től a citromsárga...

Jó a MAC-től a citromsárga szemhéjfesték?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy citromsárga szemhéjpúdert, de nem tudom. Megéri? Szépen fog? Mert azért elég szép ára van a MAC-nek
2010. jan. 9. 00:00
 1/8 anonim válasza:
100%
hát...sztem nem tudod elég sokszor használni. mm a sárga az sápaszt. milyen színű a hajad és a szemed és milyen árnyalatú a bőröd? a sárga szinte senkinek nem áll jól, csak max ilyen fotózásokon vagy versenyeken szokták használni. sztem nem éri meg( am sminkes vagyok)
2010. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom szokott MAC termékeket vásárolni, ő elégedett!! Ő így szokta sminkelni ezzel a szemhéjpúderrel sminkelni magát. Sárga szemhéjpúder. Sötétzöld szempillaspirál, zöld szemceruza. Király!!!!Próbáld ki!!!!
2010. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Képekhez kellene. Szal ilyen fotózás féléhez.

Amúgy sötétbarna hajam van (majdnem fekete). Zöld szemem. A bőröm pedig se sötét, se világos.

2010. jan. 9. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van rá pénzed akkor vedd meg.

A Mac minősége igencsak jó, és ha nem áll jól a szín eladod a vaterán vagy a teszveszen :D Vagy elajándékozod vagy a fotózáson ha van más lány akkor cseréltek stb.

Vagy megtartod és keresel egy olyan színt amivel kombinálva hordható.

2010. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja, hát ha fotózáshoz kell, akkor jó, profi képeken nagyon jól tud kinézni. én nem MAC-es cuccokat használok, de azt hallottam,hogy jók.magadat fogod sminkelni v sminkes? mennyiért vennéd meg?
2010. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1. voltam :D
2010. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szín szerintem édesmindegy (mármint ha jól áll), hiszen MAC a márkája, aminek pedig nagyon jó a minősége. A MAC termékeknek általában az (jó drágák is), külön erről a fajta szemhéjfestékről nem tudok mondani semmit, nem próbáltam:) De megéri az árát.
2010. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

11:20 Magamat fogom, mert sminkesnek készülök. Eddig L'Oréal-t hazsnáltam, de szeretnék kipróbálni intenzív színeket. A MAC-től nagyon sok élénk színt lehet kapni. L'Oréal-tól annyira nem :\ Mindenki azt mondta, hogy nagyon jó a minősége, de én inkább a színére lennék kíváncsi. (Igaz minél jobb minőség, annál szebb szín :)


Többi válaszolónak is nagyon szépen köszönöm :)

2010. jan. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!