Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szemhéjfesték és...

Milyen színű szemhéjfesték és rúzs illik egy ilyen színösszeállítású rövid szoknyához? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szoknya sötét: van benne sűrűn sok kis bordó apró virág és sötétzöld levélkék fekete alapon.

Felsőben fekete top illik hozzá, meg színben csak ilyen top van nekem ami hozzá megfelelő, piros már nem illik hozzá szerintem.

A szoknya márkája egyébként: Tally Weijl.


2011. jún. 27. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vörös-fekete smink illik hozzá, de nem annyira erős. (ezt te döntöd el, mert ez az én ízlésem, én nem szeretem az erős sminket). rózsból...hát egy vörös rúzs szerintem túl durva, de egy piros szájfény szerintem elég. :)
2011. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát azért is tettem fel a kérdést, mert eddig élénk piros rúzst használtam hozzá és az túl feltűnő, akkor be kell szereznem egy piros szájfényt. A szememet meg nem tudom, talán ilyen szürkés szemhéjfestéket tegyek rá vagy hogy?
2011. jún. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!