Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit javasoltok, hogy sikeresen...

Mit javasoltok, hogy sikeresen menjen az Avon tanácsadónői meló?

Figyelt kérdés

Avon tanácsadónő lettem. Mivel nagyon rászorulok és már jó ideje nem keresett fel senki állás ügyben, ezért belevágtam. Nagyjából tudom mibe vágtam bele, de kérdésem az volna, hogy jól tettem-e. Mennyire kamázzák az Avon termékeket és ha nincsenek ismerőseim akiket könnyen rá tudnék vezetni a megvásárlására, akkor mit tegyek?

A válaszokat előre köszönöm!



2014. júl. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor van esélyed, ha vannak jómódú ismerőseid, akik szeretik ezt a márkát. De nem sokan vannak, különben is telített a piac.
2014. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Sok esélyed nincs ha nincsenek pénzesebb ismerőseid... ráadásul jó sok és olyan aki rendszeresen vásárolna. Például körülöttem alapból van 5 Avon tanácsadőnő, akik állandóan hozzák a kis katalógust hogy mennyire megéri ez meg az, veszek-e... de marhára nem éri meg, mert a cuccok nagyrésze vacak is és drága is, tele káros vegyi anyagokkal. Bioboltban is olcsóbban kapok milliószor jobb termékeket. Szóval minek vásárolnék pont Avontól, ahol még napokat/heteket kell várnom a cuccra is?
2014. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy éreztem... :/ Jó módú ismerőseim hát... nem nagyon vannak. Talán azt tudom tenni, hogy körbe kérdezem az ismerős körömet, hátha ők ismernek valakit
2014. júl. 21. 21:23
 4/8 anonim válasza:

Biztos akarod ajánlani az ismerőseidnek?

Ismerősöknek és barátoknak pont olyan terméket illik ajánlani, amiről meg vagy győződve, hogy jót teszel ezzel velük.

2014. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont azután hallottam miután már beléptem, hogy állatokon tesztelik a termékeiket. Ez igaz? :(
2014. júl. 22. 08:46
 6/8 A kérdező kommentje:
...Vagy nektek mik a tapasztalataitok a termékekkel kapcsolatba? Régen én is vettem pár cuccot tőlük, nem voltam rossz véleménnyel, bár ez már "sok" éve volt, hogy azóta változtattak-e rajtuk, a fene se tudja. :)
2014. júl. 22. 08:48
 7/8 Timi179 ***** válasza:

Úgy tűnik én leszek az első pozitív hozzászóló aki az AVONBÓL él és 8 éve használja, ajánlja és forgalmazza a termékeket!

Nem drágák és abszolult jó minőségűek a termékeink és 100%-os visszavásárlási garanciánk van, szóval károsulni sneki sem tud!

Szerintem jól tetted hogy csatlakoztál, egy próbát mindenképpen megér, használd a bűvös 3-as elvet, ahogy a koordinátorodtól tanultad azt! :-)


Rávenni senkit nem kell a vásárlásra, ez nem az a cég, aki szereti a termékeket az rendelni fogja, hisz hű a márkához és a minőséghez!


Járj el tréningekre, partykra hogy te is minél több termékről szerezz információt!

2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval! :) Én az idén kezdtem, koordinátor is vagyok és nagyon szeretem mind az avonozást, mind a termékeket! :)

Szeretnélek megnyugtatni hogy az Avon az elsők között szüntette be az állatkísérleteit!

A tréningeket én is csak ajánlani tudom, meg minden ilyen összejövetelt, nagyon sokat lehet rajtuk tanulni, sokszor még egymástól is. :)

2014. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!