Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az avon...

Mi a véleményetek az avon tanácsadónői munkáról?

Figyelt kérdés

Nem főállásban szeretném végezni, csak mellékesként, de nem tudom megéri-e. El tudná valaki mondani a menetét ennek az egésznek? A beregisztrálástól kezdve, az első rendelés leadásán át addig amíg csak lehet? Van valami kötelező csomag amit meg kell venni? Lesz valami hátrányom, vagy fizetési kötelezettségem, ha nem tudok bizonyos megrendelési összeget biztosítani?

Mindenre kíváncsi vagyok!


21L


2012. jan. 14. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy beregisztrálsz, gyakorlatilag utána már rendelhetsz is. Azonban én azért nem ajánlom, mert manapság már kismillió avon tanácsadónő van, miért pont tőled vennének? Szabott árakon dolgoznak, katalógusárakon, tehát nincs az, hogy valaki alá tudsz menni árban. Azt tudom, hogy ha leadod a rendelésed, akkor a csomag átvétele után kapott csekken tudod kifizetni az összeget, ami ugye a "nagyker ár".
2012. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Katalógusárakon? Nem kéne pár százalékkal olcsóbban hozzájutnom nekem, hogy legyen hasznom aztán belőle? (különbözet)
2012. jan. 14. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ki mondta, hogy a nagyker ár és a katalógus ár ugyanaz?
2012. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A belépési szándékodat interneten is jelezheted:

[link]

Az oldal alján kattints a rózsaszín feliratra, töltsd ki az űrlapot és kapcsolatba lépnek veled.

Ha már tanácsadónő leszel, kapsz egy törzsszámot és regisztrálhatsz a neten, ott minden infó fenn van a tanácsadónői oldalakon, rendelni is tudsz neten keresztül.

Nincs sem kötelező csomag, sem havi vásárlási kötelezettség.

Sem hátrányod, sem fizetési kötelezettséged nem lesz, ha nem tudsz bizonyos megrendelési összeget biztosítani, vagy egyáltalán nem rendelsz.

A megrendelési összeg a postaköltségnél és az árengedmény sávnál számít. Ha írsz privit, elküldöm az értékhatárokat.

Minél többet rendelsz, annál nagyobb árengedményed van (0-tól 35%-ig)

"Szabott árakon dolgoznak, katalógusárakon, tehát nincs az, hogy valaki alá tudsz menni árban.": Elméletileg igen, gyakorlatilag azonban senki nem ellenőrzi és nem is tudja ellenőrizni, hogy te milyen árakon adod a termékeket, vagy esetleg milyen ajándék termékmintákat adsz pluszban egyes rendelések után.

Mint tanácsadónő nemcsak a katalógusban szereplő termékeket tudod megvenni, hanem a katalógusban éppen nem szereplő termékeket; termékmintákat; eladási segédeszközöket; bemutató ajánlati termékeket (amik majd a következő katalógustól kezdve fognak szerepelni a termékek között); csak interneten rendelhető termékeket (ezek sem a katalógusban, sem a csomagban lévő tájékoztatókban nincsenek benne) Plusz vannak még tanácsadónői ösztönző programok.

Ha te magad és a családod, rokonaid, barátaid használod az Avon termékeket, nyugodtan regisztrálj be, akkor sem történik semmi, ha másoknak nem tudsz eladni.

2012. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!