Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercing, fémallergia, titán?

Orr piercing, fémallergia, titán?

Figyelt kérdés
Szóval elvileg fémallergiám van de vizsgálat még nem volt, (előző orr piercingemnél azt mondta a doki,h "allergiás reakció") ezért most a westendben vettem titán ékszert,tegnap szúrattam, de most van az ékszer mellett egy kicsi,tényleg egész kicsi pukli. ez benne van a gyógyulásban és csak bőr,vagy nemfog elmúlni és megint ki kell vegyem? tudnátok valami megoldást? az ékszer 3000Ft volt mert "titán" ,lehetséges hogy átvágtak a westendben és nem az? mert ha átvágtak akkor megyek vissza reklamálni !! (blokk megvan) am. nem a westendben szúrattam csak az ékszert vettem ott, és ahol szúrattam az is profi és steril hely volt.

2014. júl. 22. 11:17
 1/2 anonim válasza:
nekem is orr pc-m van es ugyan ilyen problemaim voltak vettem be szilikonosat es azota nem is erzem hogy ottvan!:)
2014. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen nekem is úgy volt egy ideig,de folyton kiesett a csavart végű is,ez is negyedszerre lett szúrva :D . ezért most titán karika van benne. de ha mégse az,akkor lehet hogy szilikon patkó lesz. nem tudom :/
2014. júl. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!