Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gógyul a piercing? Vagy ez...

Gógyul a piercing? Vagy ez fémallergia?

Figyelt kérdés
Két hete csináltattam pc-t. Nem gennyezik, de nagyon-nagyon-nagyon viszket. A piercingeshez csak pénteken megyek vissza kontrollra. Szerintetek ez most mi? Gógyulhat, vagy fémellergia?
2010. máj. 3. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gyógyul. Mikor én a köldökömbe csináltattam, több hétig qrvára viszketett. :)
2010. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyul!!! Lehetőleg ne vakargasd, az ékszert meg forgasd, ahányszor eszedbe jut + kendd be 70%-os alkohollal/Betadine-nal/Tetrannal!
2010. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem van már két helyen piervingem. Ez a harmadik. Igaz, azokat 10 éve csináltattam, szóval nem emlékszem rá, hoyg mennyire viszketett vagy sem. De azok fémek.. azt bírja a szervezetem. Csak most ettől parázok.. hoyg ennyire viszket.
2010. máj. 3. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ahogy olvastam az előbbi hozzászólók véleményeit, láttam, hogy nekik is viszketett. Nekem van a számban, az orromban a nyelvemben és a köldökömben is, és én nem emlékszem rá, hogy bármelyik is viszketett volna a gyógyulási folyamatban. Betadinnal kenegesd lefekvés előtt, az jót tesz neki.

18/L

2010. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat.
2010. máj. 4. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

A frissen szúrt piercinget nem szabad forgatni!

Annyit mozoghat, amennyit muszáj neki mikor leápolod!

2015. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!