Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kérdezzem meg a szüleim...

Hogyan kérdezzem meg a szüleimet hogy lehet -e fülbevalóm? Többi lent.

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék egyet de nem merem megkérdezni hogy kaphatok -e. Félek hogy leszidnak és stb.

Léci segítsetek.


2014. júl. 22. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ne kérdezd meg csak csináltass.
2014. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de nem csinálják meg mert csak 18 éves kortól lehet szülői kíséret nélkül.
2014. júl. 22. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha megkérdezni is félsz, akkor inkább ne menőzz fülbevalóval.
2014. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azzal mennőzök amivel akarok és igen megkérdezni is félek de te inkább menny el a b...dös pics@ba.
2014. júl. 22. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a remek helyesírásoddal menőzz. Ja,hogy az nincs.
2014. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Anya/Apa megengeditek,hogy fülbevalóm legyen?" kb. így :) Lehet,hogy fiú vagy,de szerintem semmi gond sincs a fülvalós fiúkkal. Nem hiszem hogy leszidnának miatta.
2014. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a válszodat, utolsó elötti tudod én mobilról írok, de ilyen az élet ha neked nincs.
2014. júl. 23. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
hű most aztán megkaptam:( képzeld,éppen most is mobiltelefonról vagyok,mégsem írok ilyen baromságokat,hogy "léci", "menny", stb...
2014. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!