Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsóbb fajta, de jó minőségű...

Olcsóbb fajta, de jó minőségű alapozók közül miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig a Max Factor Colour Adapt-ot használtam Natural (070)-es árnyalatban. Ehhez hasonlót keresek ha van, legyen jó minőségű, de valami olcsóbb fajtát. Könnyen felkenhető legyen és ne olyan legyen, hogy úgy nézek ki tőle mintha koszos lenne az arcom, tehát egyenletesen elkenhető legyen lehetőleg.


Előre is köszönöm a segitséget!


2014. júl. 23. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A Max Factor pont olcsóbb fajta, ennél olcsóbbat már nem nagyon találni ami jó is valamire. Én Bourjoisnál alább nem adom, mégiscsak a bőrömről van szó... szerintem te is azt használd ami bevált. Én például a Max Factoroktól tiszta kiütéses vagyok, szóval nekem még az sem jó, de az ennél olcsóbbak, Essence, Rimmel, stb, na azoktól voltak szép nagy gennyes pattanásaim is. Meg valamelyiktől az állam is duplájára dagadt. Én nem ajánlok semmi olcsót ezek után.
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 amira21 ***** válasza:
Avonból a BB és CC alapozókat tudom ajánlani. Nem drága, sokáig kitart és nincs maszk hatás :)
2014. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Catrice
2014. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, igazából maradtam a Max Factornál, csak azt hittem megszűnt és nincs már, mert a Rossmannban nem volt, de szerencsére dm-ben lehetett kapni.
2014. júl. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!