Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fajta és színű szemhéjt...

Milyen fajta és színű szemhéjtust, ceruzát ajánlanátok az adottságaimhoz?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, göndör hajam, zöldeskék szemem van, a bőröm elég világos, kicsit most szolizok,hogy barnább legyek valamivel, de alapból fehér vagyok. Jól állna a barna szemhéjtus, nem veszne el a sötét hajamban? Vagy inkább maradjak a feketénél, ami kiemeli jobban a szemszínem? Olyan kellene, ami tartós és kibír legalább 3-4 hónapot. Nagyon szeretem felül a szempilla tövénél kifesteni, de a ceruza nekem sokszor elkenődik, a szemhéjfilc meg beszárad. Sajnos nagyon drágát nem tudnék venni, de a közepes árkategória még belefér.
2010. máj. 27. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Tescóban vettem 400 ft-ért egy fekete Miss Sporty tust, ha nem piszkálod, nem dörzsölgeted, nem ázol el stb. akkor az is teljesen jó.
2010. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én inkább a kicsit drágábbra szavazok.Astor vízálló szemhájtus,fekete.nekem nagyon bevált és már vagy fél éve használom.
2010. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!