Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki milyen szempillaspirált...

Ki milyen szempillaspirált használ illetve arclemosó tejet hozzá? És ki milyen VÍZÁLLÓ szempillaspirált használ? Mivel mossátok le úgy, hogy nem kell szétdörzsölnötök a szemeteket?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam egy maybelline-es vízállót és csak dörzsölve jön le, fájdalmasan. A szempilláim összeragadnak és olyan mintha kicsit már beszáradt volna pedig tegnap használtam először...(falsche wimpern feder-look volum' express waterproof)

2014. júl. 28. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Maybeline, loreal, meg stb, az ilyen occsó, szurok, kátrány sszarokat el kell felejteni. Spórolj rá, és vegyél drágábbat pl pupa.
2014. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szempillaspirált használok, kedvencem! Megéri megvenni, egyáltalán nem gagyi, mint ahogyan az #1 beállította.. [link]

Vízállót igen, nehezebb lemosni, én ezért csak akkor használom, ha strandra, koncertre megyek, ezt: [link]

Arclemosó tejet pedig nem használok, akárhányat próbáltam, rájöttem, hogy a babapopsi törlő kendők mennyire jól lehozzák a sminket (persze a vízállót nem, azt először lemosom tusfürdővel zuhanyzás közben). Remélem tudtam segíteni. 16/L

2014. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
maybelline volume express szempillaspirált használok, de biztos be fogok ruházni a mabelline the rocket vízálló változatára. A kallosnak a kétfázisú szemfestéklemosóját használom kemény 400 ft-ba került és imádom.
2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
16 évesekre ne halgass, majd megbánja még, hogy miket használt, mikor 25 évesen nem lesz szempillája, és ronda lesz a bőre, mert babatörlőkendővel kenegeti.
2014. júl. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj már, kedves utolsó! Attól, hogy babapopsi törlőkendővel mosom le a sminkem, képzeld heti 2-3x teszek fel arcpakolást, szóval nem hiszem hogy a bőröm ronda lesz a babapopsi törlőtől 25 évesen. Egyébként meg nem "kenegetem", hanem törlöm, van különbség. :) Feltételezem nem fog kihullani a szempillám a vízálló szempillaspiráltól, főleg hogy azt meg minden este oliva olajozom, nem mintha bármi közöd lenne hozzá. Miért ne fogadhatna el tanácsot egy 16 évestől? Nem tegnap kezdtem a sminkelést, rengeteg szempillaspirált és arclemosót használtam már, tapasztalatból írtam a babapopsi törlőt. Szóval szerintem, ha nincs értelmes válaszod a kérdésre, akkor el lehet innen menni, nem másokba belekötni. Viszlát!
2014. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden smink olajjal jön le a legkönnyebben. Pl kókuszolaj.
2014. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!