Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok esetleg olyan alapozó...

Tudnátok esetleg olyan alapozót vagy korrektort mondani ami jó ha barna bőröm van (csak Rossmanba járok, de ott mind fehérebb mint amilyen kéne)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem olyan drága (nekem már a 8-10 ezer is drága lenne, mert 16 éves vagyok), de csak néha használva nem ront olyan sokat a bőrön, nem lesz tőle több/csúnyább pattanásom? (mivel főként ez ellen kéne,nem olyan vészes a bőröm,de azért 3-4 közepes pattanásom van+néhánynak a halvány nyoma)

2014. júl. 28. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Korrektorból Manhattan-nek elég sötét árnyalatai vannak, nekem a legvilágosabb is iszonyat sötét a bőrömre. Szóval abból világos nincs is. Ahogy az alapozói, púderei is hasonlóak.

Ha ezeknél is sötétebb kell akkor viszont csak a nagy márkák maradnak, amiből van millió féle árnyalat. Pl MAC.

Mondjuk a 3-4 pattanásra szerintem bőven elég egy korrektor. Alapozó inkább a pirosságra, full pattanásos bőrre kell.

2014. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Annyira nagyon azért nem sötét a bőröm,szóval akkor majd megnézem a Manhattan korrektorokat.
2014. júl. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!