Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beyonce Midnight Heat spray...

Beyonce Midnight Heat spray dezodor nőknek 75 ml. Ennek milyen és legfőképpen mennyire tartós az illata?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát egy illatot nem tudok elmagyarázni. Szagold meg és pont olyan. Pontos leírást meg biztos találsz a neten, de szerintem az annyit is ér, mivel mindenkin máshogy viselkedik egy illat.

Nem tartós. Viszont pont olyan illat, aminél szerintem a "rendes" változatot nem éri meg megvenni, mert az sem sokkal tartósabb, de árban jóval több, mennyiségre meg kevesebb és annyira nem komplikált illat, hogy hatalmas különbséget érezz. Egyébként nem rosszak, de nem is különlegesek, hétköznapra tökéletes. Ha tartósságot akarsz, a spray-ket felejtsd el meg a beyonce kategóriát is. :D

2014. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használtam, de nagyon nem tartós, maximum fél óra.

Az illata természetesen ugyanolyan, mint a parfüm verziónak.

2014. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És tudtok esetleg hasonló spray-s dezodort ami tartósabb?
2014. júl. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!