Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen érzés a fülbelövés?

Milyen érzés a fülbelövés?

Figyelt kérdés
Kb. 3 óra múlva megyünk fület belövetni ( 2. lyuk lesz ) ,és kicsit izgulok. Néztem videókat a Studex System 75-ről,mert azzal fogják csinálni,és úgy láttam,hogy egyáltalán nem fájt senkinek se,de mégis izgulok. Az első lyukat babakoromban csinálták,nem emlélszem,hogy az milyen érzés volt. Nektek fájt?

2014. júl. 29. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2percig fájt egy picit :)
2014. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
~17/L~
2014. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a hangja volt nekem rossz, egy nagy kattanás, aztán meg egy csípésszerű fájdalom. Aztán meg már csak vörös volt, bedagadt, aludni nem tudtam azon az oldalamon, de egy hét max és lelohadt.
2014. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt,de nekem előtte is ki volt lőve a fülem, csak benőtt az egyik és az lett kiszúrva. Kenegesd körömvirág krémmel :)
2014. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most indulok :3
2014. júl. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!