Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » ESN zselét használok. A baj,...

ESN zselét használok. A baj, h mire az 5. körömhöz érek, az előről teljesen lefolyik oldalra. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kezdésnek vettem ezt az olcsóbb zselét, de attól még nem kellene, h ennyire lefolyjon.
2010. jan. 11. 12:59
 1/5 anonim válasza:
Hát igen, ez nem teljesen normális. :S Én mondjuk crystal nailst használok, az drágább kicsit, de nagyon jó. Nem tudom mi lehet a baj nálad, nem hiszem h technikai hiba, akkor csak a zselé minősége lehet.
2010. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te felkened mind az 5-re és utána lámpázol?! Hát igy ne csodálkozz,hogy lefolyik! Egyesével kell lámpázni! Egy ujjra felkened,majd lámpa, stb!
2010. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit az utolsó írt. A zselének nem szabadna így elfolynia, én is mind az 5-re kenem fel és együtt lámpázom őket. Crystal nails-es zselét használok.
2010. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg hülyeség.

énis mind az 5re felkenem és utána lámpázok..

én diamond nails zselét használok.. (:

És nem, ez nem normális, hogy így folyik..

2010. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még voltam is egy szakmai napon, ahol 3 féle zselét promotáltak, ez volt a legolcsóbb ugyan, de attól nem kellene folynia, meg most nem fogom kidobni az egesz doboz zselét... a másodiknak meg: ha ujjanként lampazod, akkor eleég hamar kipurcannak a csöveid. köszi a vélaszokat, zselét kell váltanom.
2010. jan. 14. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!