Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak itt Olyanok akiknek...

Vannak itt Olyanok akiknek tobb lyuk van a fülükbe?

Figyelt kérdés
Ki szeretném ujra szuratni a fülem..mar olvastam h sokaig nemvehetem ki utana,es azt szeretném kérdezni h vegyek új fülest,vagy jo az is amiket eddig hordtam?elmeselnetek részletesen Nektek hogy volt?:)

2014. aug. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 lyuk van a bal fülemben. Attól függ, hogy eddig miket hordtál:D ha van közte orvosi fém, akkor jó az is, de, ha nincs, akkor nem jó, mert orvosi fémmel ajánlott szúrni.
2014. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Balba szeretnem h három legyen,a jobba pedig egy. Az a négy..amit emlitettel ugye..az hogyvan? Marmint h kövek vannak benne vagy szinek vagy milyen stílusú?esetleg küldenek kepet?
2014. aug. 1. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Alul van 3 kis köves, felül meg egy helix karika. Priviben küldök képet. :)
2014. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi.😃
2014. aug. 1. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:

A jobbban 3, a balban 5 van (a két legelső tágítva).


A frissen szúrt lyukhoz STERIL ékszer kell. Vagy választhatsz a piercing szalonban, vagy vegyél te, de ez az "egyszál darabra" fülbevaló nem jó.


Orvosi fém az lóf asz, nekem úgy bedurrant tőle minden ahogy kell. Arany vagy ezüst, más semmi.

2014. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a balba 3 a jobba 2 a lövéssel együtt kaptam hozzá a fülbevalót...csakis steril fülbevalót lehet beletenni..miután begyógyult lehet bármilyent:)
2014. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma megvettem az orvosi fémeket..meglatjuk milesz..es a fertotlenitest megoldhatom sima fertőtlenítő spray-vel?
2014. aug. 2. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Én elmentem egy tetováló szalonba és ott lyukasztották ki a fülemet. A bal fulemben 3 lyuk van , a jobban 1. En nem vittem semmit, ott adták a fülbevalót is.

2000 forintot kellett fizessek, a lyukasztásért és a fülbevalókért összesen. De szerintem bármelyik ékszerészetben is kilyukasztják és adnak orvosi fulbevalót is.

2014. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) es a fertotlenitos dolog?
2014. aug. 2. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Bal fül 1 lyuk van, jobb fül 3. A többire nem tudok mit írni, mert magamnak szúrtam a jobb kettőt. De én úgy tudom, hogy spéci helyeken ők adnak fülbevalót, de lehet hü.lye vagyok és nem jól tudom.
2014. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!