Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevaló rakatásnak következm...

Fülbevaló rakatásnak következményei, szövődmények esetleg? Bővebben lent kifejtem mire is gondoltam.

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 (egyik fülemben egy és másikban is egy) arany fülbevalóm van,amit néhány hónapos koromban tettek a fülembe.Én már nem emlékszem milyen érzés,ha kifúrják a fülemet és hogy fáj-e v menyire valamint mit kell vele csinálni ezután mi a megfelelő higéniai ápolás?Szeretnék több lyukat fúratni és karika,gyolyó fülbevalókat rakni?Leírnátok hogy is megy ez?Köszönöm 13/L

#következmény #ápolás #higiénia #fájdalom #fülbevaló #fülbevaló fajtákat is írjatok pls
2014. aug. 5. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Babánál úgy megy, hogy belelövik az ideiglenes fülbevalót, kenegetni kell a fület (ott kaptuk), hogy be ne gyulladjon, majd az új fülbevalót egy ideig alkoholban kell tartani és csak utána szabad beletenni az ideiglenes helyére. Az ideigleneset pedig forgatni kell, hogy be ne nőjön a bőr.
2014. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lövik, ami egy pillanat és nem fáj. Utána kenegetni kell egy ideig és kész. Habár én sose kenegettem még a piercingemet sem, de így sem lett semmi baj.
2014. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lövik?Mivel vagy hogyan?Részletesebben valaki elmagyarázná?Ja és 13 éves lány vagyok:) Köszönöm az eddigi válaszokat!Valamint a köldök piercing az fáj?Hogyan csinálják?Lehet vele szülni,terhesnek lenni?
2014. aug. 6. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap megyek szuratni meg kettot,ha nem feleltem el visszairok.;)
2014. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A köldök pearcingről nem tudom, hogy problámás-e terhességnél, szülésnél (ultrahangok, császármetszés), de a tetoválás az lehet, ha éppen ott van, ahová valaki epidurális érzéstelenítést kérne. Ezt onnan tudom, hogy egy kórházi nyílt napon bizony azt javasolták egy kismamának, hogy a tetoválást el kell távolíttatnia, mert az éppen ott volt (alul a gerincén), ahol az injekciót szokták szúrni. Különben ő maga kérdezett rá erre az orvostól.
2014. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!