Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdőműkörmös felszereléshez...

Kezdőműkörmös felszereléshez mi szükséges? A legfontosabb kihagyhatatlan dolgokra gondolok

Figyelt kérdés
Sziasztok, elakarom kezdeni a műkörmös tanfolyamot tavasszal és addig itthon szeretnék gyakorolni többet megtudni róla, milyen alap felszereléseket szerezzek be hogy itthon tudjam addig csinálni ? hol tudom beszerezni? milyen márkájuakat keressek? Mennyibe kerül egy okj körmös tanfolyam kb? ötletek linkeket kérek szépen, segítsetek hogyan álljak neki itthon:) kösz előre is a válaszokat

2014. aug. 6. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan márkát vegyél, ami majd a suliban is kell. Viszont nem javaslom, hogy suli előtt otthon nekikezdj, mert berögződnek rossz mozdulatok, amit később nehezen hagysz el.

Egyébként ha írsz a sulinak, elkérheted a pontos listát, amire szúkség lesz, és az alapján bevásárolhatsz magadnak. Ami biztos nem lesz a listán, az az uv lámpa, és a csiszológép. Előbbi elengedhetetlen, utóbbi, pedig nagyon hasznos, bár meg kell tanulni bánni vele, mert könnyen okozhatsz vele sérülést. Lámpa legalább 2×9 W-os legyen, de a 4×9 W-os még jobb. Lehet ledes, vagy hagyományos bár a led jobban éget, viszont gyorsabb is. Nekem crystal nails dual uv lámpám van, nagyon szeretem. Ebben led és hagyományos izzó is van egyszerre.

2014. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!