Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldökpiercingem egyik...

A köldökpiercingem egyik oldalán megjelent egy gumó. Nem igazán fáj, csak ha nyomogatom! Mi lehet ez és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
nem szeretném kivenni a piercinget ha nem muszáj.
2008. aug. 5. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt. Az orromban is, a köldökömben meg már aznap este megjelent, h megcsinálták. Vadhúsnak hívják. Nekem a bőrgyógyász írt fel rá Fucidin kenőcsöt. De a tetrán kenőcs is jó rá, valamint a gyakori fertőtlenítés.
2008. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenned a piercinget, ha nem akarod és nem zavar a csomó, na meg ha nem változik a helyzet. Valamilyen hegeltüntető krémmel próbálkozz, vagy lehet, hogy a piercinget kellene lecserélned. Bőrgyógyászhoz is elmehetsz, de van hogy magától is eltűnik a csomó, de ahhoz idő kell.
2008. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tetran tuti jó rá?köszi a válaszokat! ja és leragasszam?
2008. aug. 5. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóval egyetértek. Nekem is volt olyan, tavaly augusztusban csináltattam meg a piercinget a köldökömbe és most tavasszal megjelent az a "vadhús" nem tudom mitől... elmentem bőrgyógyászhoz, és nekem is azt a kenőcsöt írta fel. Kenegetnem kellett vele, amíg el nem mult, és mára már semmi baja nincs :) leragasztani pedig nem kell... vagyis Én nem tettem... :) szval menj el bőrgyógyászhoz, nem lesz semmi baja, ne aggodj! remélem... :)
2008. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oh,köszike:)
2008. aug. 6. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, én sem ragasztottam le. Szellőzzön csak, semmi baja nem lesz attól. A rendszeres fertőtlenítés fontos. Hetente kiveszem, és gyógyszertári alkoholban áztatom úgy 10percet. Többet azért nem, mert akkor nehezen tudom visszatenni. Nekem nagyon nehezen gyógyult, egy év kellett mire elértem azt, hogy nem piros, nincs begyulladva állandóan. Ez a kenőcs meg nekem 1hét alatt rendbe tette, pedig mondjuk az orromban nagyobb volt a vadhús, mint a piercing.
2008. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!