Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence vagy a Miss Sporty So...

Essence vagy a Miss Sporty So Clean alapozója a jobb?

Figyelt kérdés
Pattanásos az arcom és a cél az lenne,hogy egy nem túl drága de pattanást nem képző minőségi alapozót vegyek. Mit gondoltok tapasztalatok vagy vélemények alapján melyik a jobb?? Lécci indokolj is. Köszi.:)
2010. jan. 13. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
én nemrég vettem Miss Sportyt és nekem tökéletes és jó mert leszárítja a pattanásokat én ezt vettem észre szóval próbáld ki:D
2010. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen. és milyen színű a kupakja?
2010. jan. 13. 15:37
 3/9 A kérdező kommentje:
jah és mennyibe került??
2010. jan. 13. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyre gondolunk akkor a miss sporty amit én használok az világos kék színű antibakteriális alapozó és szerintem jó csak én majd ha kifogy váltani fogok mert kiszeretnék próbálni más alapozókat is de amugy én 800 ft körül vettem
2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én jó ideje csak Essence termékeket használok, és minddel meg vagyok elégedve :) Alapozók közül a soft-touch mousse make up-ot használom, már a második tégely van kifogyóban... :]


Xo, Chocokat

2010. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Minőségi = Essence, Miss sporty?

Heehhh..

2010. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem alapozóra költs többet. Lehet,hogy nem rosszak ezek a termékek,de 800 forinttól mit vársz?

Max Factor...1 évig elég átlagban 30ml,3500-4200 ft és ez így olcsó sztem,de te tudod.

2010. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h minőségi hanem azt h viszonylag jók. mert én elég jókat olvastam róluk, és ha mindenkinek ez a tapasztalata akkor talán van benne valami. lehet,hogy jobb lenne drágábbat venni de sajnos nincs rá pénzem. nem tudom megengedni magamnak. :S csak 14 vagyok.
2010. jan. 14. 07:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem.

Akkor próbáld ki a essence alapozókat egy próbát megér,ettől a terméktől csak alapozót nem próbáltam,mert ez az egy termék amiből drágát veszek,de a többi kipróbált termékével meg voltam elégedve.Nálam a miss sporty egy kicsit sem volt nyerő,de hát ez is egyén függő.

2010. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!