Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha életemben először szeretnék...

Ha életemben először szeretnék venni szempillaspirált, akkor milyet vegyek? Nektek milyen fajta a kedvencetek? Hol vettétek, mennyibe került?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Rimmel London Scandal Eyes-om van (zöld), imádom. a többi mindegy mert Angliából kaptam. De gondolom itthon is kapható.
2014. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1800 Ft volt, Astor, ez: [link] most le van árazva a Rossmannban:)
2014. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a NYC-tól használok.

( [link]


Nem csomósít,dúsít és hosszabbít.Teljesen megvagyok vele elégedve.+ba használok szempillafésűt,és azzal teljesen jó.

Mindenki azt hiszi,hogy műszempillám van... persze tudom,hogy a saját pilláim is rádobnak,nem csak a spirál miatt ilyen.Olcsó is(úgy 1000-1500Ft) és jó is.

2014. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha idáig nem használtál semmilyet, akkor teljesen felesleges rögtön a drága spirálokat megvenned, majd ha jobban fogod magad sminkelni, akkor elég.

Keresgélj az Essence-esek közt. Nem drágák, mégis jók. Esetleg még az Avon illetve az Oriflame (Very me szempillaspirált tudom nagyon ajánlani) spirálok is egészen elfogadhatóak árban és minőségben is.

2014. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovelynak van egy nagyon jó kis szempillaspirálja, nem drága, és nagyon jó vélemények vannak róla: [link]

Én most Maybelline-t használok, de ha elfogy biztosan kipróbálom én is. Az első szempillaspirálom amúgy nem volt több 1000 forintnál, szerintem ne vedd meg elsőre a 2-3 ezer forintos darabokat.

2014. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max Factor 2000 Calorie a legjobb nekem :)
2014. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A 3. válaszolóval teljesen egyetértek. Nekem is ez volt az első spirálom,azóta is hűséges vagyok hozzá. :) Azóta volt már alkalmam kipróbálni sok spirált,drágább árkategóriákból is,de semmivel nem tudnak többet,mint ez.
2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lovely curling pump up most a kedvencem :) a Rossmannban 700 forint körül van :)
2014. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!