Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz, hogy a szempilllaspirált...

Igaz, hogy a szempilllaspiráltól kopnak a szempillák és rövidebbek, ritkábbak lesznek?

Figyelt kérdés
Nekem szép, hosszú szempilláim vannak, nem túl gyakran használok szempilllaspirál. Csak különösebb alkalmakra szoktam magam sminkelni, ami elég ritkán van, hétköznap pedig egyáltálan nem használom, mert azt hallottam, hogy kopnak tőle a szempillák. Igaz ez? 19/L

2014. aug. 17. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éve használok, ha nem is napi szinten, de heti 1-2szer biztos.

Semmi baja a szempilláimnak, hála az égnek.

20l

2014. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta használom szinte heti 5-6 nap minimum és semmivel sem rövidebb vagy ritkább, sőt..
2014. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem! dehogy igaz:)
2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azokra az emberekre igaz akik nem mossák le rendesen. Van olyan ember is aki úgy gondolja, hogy lefeküdhet benne nyugodtan aludni és másnap felkenhet megint egy réteget rá.. persze. Ezt a folyamatot megcsinálhatja 1héten maximum 2x. aztán a 3. alkalomnál szépen elkezdenek letöredezni a szempillái :) .. Ha megfelelően tisztítod a szempillád nem lesz baj.
2014. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert én mindig megfelelően tisztítom. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. aug. 17. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A vízálló spiráltól törnek el és hullanak ki a pillák, a normálistól nem.
2014. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szempillaspirál sem tesz kárt akkor ha tisztítva van a szem. Nyilván a vízállótól is letörik igen ha valakinek annyi esze van, hogy Vízzel próbálja "lemosni" és nem szemsmink lemosóval :) Szóval ha vízzel próbálja az nyilván semmit nem ér és utána megint csak rétegződni fog a smink a szempillán ami a töréshez vezet
2014. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Rendes sminklemosós tisztítás mellett is töri a vízálló spirál a szempillákat.
2014. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a tipikus. :D Kb. 10 éve napi szinten festem a pilláimat és alapvetően semmi bajuk. Egyetlen spirállal szívtam meg, de azzal nagyon, brutális mértékben megritkult tőle a szempillám. De gondolom az összetevők között van valami anyag, amire így reagálok, egyéni szocprobléma, másoknak elvileg jól bevált. :D Azóta jó szokásához híven ki is nőttek a szálak és már majdnem olyan, mint fénykorában. :D

Ha csak ennyi tart vissza a sminkeléstől, nyugodtan használj spirált. Ha megvagy nélküle amúgy is, akkor meg minek. :D

2014. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nálam vízálló szempillaspirál nem jön szóba, igazából nem is értem hétköznapi használatra miért használnak vízállót.
2014. aug. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!