Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neked tetszene ha a Forma-1...

Neked tetszene ha a Forma-1 futamai rövidebbek lennének, vagy ketté lenne osztva mint a WTCC-ben?

Figyelt kérdés

Szujó Zoli szerint jó lenne ketté osztva mint a WTCC-ben, a Ferrari csapatfőnöke is azt mondta, hogy a fiatalok nem bírnak végig nézni másfél órát.

Szerintetek?



2014. ápr. 7. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem bírja végignézni a másfél órát, akkor ne nézze!

Az ilyenek a moziban is felállnak és elmennek félidőben?

2014. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a változtatás szerintem is sok lenne.

Ha a futamok hossza megváltozna akkor már nem jelentené ugyanazt, nem lenne királykategória.

Még az milyen lenne ha nem játszanák le a himnuszokat teljesen, mint a WTCC-ben épp elkezdődik a himnusz már le is állítják.

2014. ápr. 7. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ez most így jó! Remélem így is marad!
2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
maradjon igy ahogy van csak a 100 kg/h-t meg a duplapontokat töröljék el, meg a ....orrokat ;)
2014. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem már sem tűnnek az orrok.

Egy kicsit még a hangok hiányoznak, tv-n keresztül nem tűnik nagy számnak.

Ezen az éven megyek először a Hungaroringre, és már nem hallhatom a V8-asokat, kár :(

2014. ápr. 8. 15:25
 6/7 anonim válasza:

Valami van benne amit Szujó mond, mert tényleg baromi hosszúra tudnak nyúlni a versenyek, és valljuk be 90%-ban semmi nem történik, és kicsit leül az egész, és így nézve érdekesebb lehetne 2 rövidebb sprint.


Másrészt tényleg elvenné a kategória nagyságát, meg lélektanilag más ez, hogy van egy győztes aki nyeri a hétvégét, és ez elveszne azzal hogy verseny verseny után jönne.

2014. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettéosztással szerintem a motorsport kezdetektől fogva fennálló, egyik legkomolyabb problémáját lehetne megoldani: a vita lezáródna, hogy a mérnökök versenye legyen, vagy a versenyzőké. Ha ügyesen csinálnák, szombaton lehetne az egyéni vb verseny teljesen egyforma autókkal, vasárnap pedig a konstruktőri vb verseny, ahol a mérnököknek szabad kezet adhatnának. Szerintem megfizethető volna, mert a pénz 90%-a a fejlesztésekre megy el, maga az autó ára ahhoz képest elenyésző.
2016. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!