Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan dekoráljátok idén a...

Ti hogyan dekoráljátok idén a füzeteiteket?

Figyelt kérdés

#tanszer dekorálás
2014. aug. 18. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában unalmas perceimben dekoráltam a füzeteim üres borítóját, bár remélem most, hogy egyetemre megyek erre nem lesz szükség.
2014. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb füzetem amúgy is mintás, úgyhogy nem kell dekorálni. Amelyik füzetemet meg lehet dekorálni, arra az unalmas órákon szoktam rajzolgatni. :)
2014. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véletlenszerűen.Amihez éppen kedven van, azt éppen rárajzolom.
2014. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én unalmas (szóval minden) előadáson rajzolok rá vmit, így sokszor előfordult már, h 3 óra után már telejesen betelt a füzet a rajzaimmal
2014. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is mintásak de jó lenne pár tipp még köcce a válaszokat:)
2014. aug. 19. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tervezem el előre...

Általában dalszövegeket szoktam különböző betűtípusokban meg elhelyezve, ahogy éppen kedvem tartja,.

2014. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy keményfedeles sima füzetem, amit fel akartam dobni. 7.-es voltam, most kezdtem a fizikát, és nagyon meg is utáltam, főleg a pedofil tanárunk miatt, aki 6x feleltetett idén, nagy nehezen lett meg évvégén a kitűnő bizonyítvány, és hát elég haragos voltam a fizikatanáromra, ezért amint nem kellett már használnom a fizikakönyvemet szétcibáltam kis darabkákra és ráragasztottam arra a füzetre. :DD nagyon élveztem a készítését, és jól is néz ki. Mondjuk nem valószínű, hogy iskolába kelljen hordani azt a füzetet, főleg nem fizikaórára, úgyhogy befogtam itthoni naplónak :D A lényeg az, hogy pl. újságpapírból nagyon menő borítót csinálhatsz. :)
2014. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!