Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül a szimatszatyor...

Mennyibe kerül a szimatszatyor? Hogy dekoráljátok ki? Hol kapom meg legolcsóbban?

Figyelt kérdés
simán csak ráírkáltok, vagy valami logót,jelet varrtok rá? (anarchia jel, tcs-től a középső ujjat stb..)

2012. aug. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1500ft-ért lehet venni általában katonai boltokban, vagy vásárokban. amikor nekem volt én alkoholos filccel pingáltam rá a kedvenc zenekarjaimat. de fel lehet dobni még kitűzőkkel, felvarrókkal is.
2012. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én itthon találtam egyet nemrég a szekrényben, majd felvarrót akarok venni.


ha pesti vagy akkor pl ez jó neked mert el tudsz menni érte a boltba:D

[link]

2012. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Evilkiller ***** válasza:
100%

Láttam már embereknél naturban, simán alkoholos filcel ráirkálva, vagy kitűzőkkel, vagy láttam olyat, amin fesztiválos karszalagok lógtak, vagy dobozos sör nyitófülei cérnára fűzve, de egyébként lehet kapni magában szegecseket olcsón, simán kézzel rá lehet rögzíteni őket!


Én utóbbit csináltam, csak nekem egy elszakadt övről vannak a szegecseim, és előtte befestettem a tatyót ruhafestékkel feketére! Ruhafestékből 100 ft egy zacskó, és 2 db elég hozzá! Csak ha esetleg te is megcsinálnád, a bőr szíjjakat előtte szedd le róla, mert a ruhafestéket úgy kell használni, hogy kifőzöd vele a táskát, a meleg víz meg összehúzza a bőrt!


Elég f...a lett, itt egy kép:

[link]

2012. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az övemről szedtem le a szegecseket, mert elszakadt és nem akartam kidobni, 2 év alatt fogytak el a szegecsek szinte minden táskámon volt vagy van :D és ha söröspöcköket varrsz rá az is jó. nekem egy másik táskámon az van.
2012. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3. válaszoló! Nagyon ütős lett, csak gratulálni tudok, király vagy!

Én is kérdezném, hogy hol tudok venni szimatszatyrot? Ez egy kicsit régebbi kérdés, és azért kérdem meg újra...

2014. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!