Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Il Makiage cégnek van...

Az Il Makiage cégnek van valami elérhetősége, ahol megkérhetem őket írásban, hogy ne hívjanak, mert úgyse megyek el az "ingyenes" programjaikra, és nem fogok vásárolni tőlük?

Figyelt kérdés
Még régebben került be a telefonszámom a rendszerbe, amikor akkori kollégáimmal fiatal pályakezdő csajokként beültünk egy ilyenre. Azóta időnként felhívnak, és nem mindig alkalmas időben (ezt persze nem mindegyik telefonos kollégájuk kérdezi meg, hogy alkalmas-e, csak kezdi a mesét). Jó lenne kitöröltetni magam, de ha erre nincs mód, az lesz, hogy felveszem és félreteszem a telefont, hadd beszéljenek a levegőnek, én meg végzem tovább a dolgomat.
2014. aug. 21. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagyon durván elküldtem őket a francba, azóta nem hívnak.e Előtte volt, hogy már hetente hívtak. Persze tudom, hogy a telefonos csaj is csak a munkáját végzi, de elegem lett.
2014. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam nem hagyták abba, most újrakezdték, úgyhogy bevonom a dologba az illetékes hatóságokat is. Kíváncsi leszek, ez elég hatásos lesz-e, hogy leálljanak.
2014. nov. 10. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
a neten van egy központi szám +3615500610
2015. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!