Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A mai világban nagy elvárás,...

A mai világban nagy elvárás, hogy egy irodaszer kereskedőnek legyen faxgépe, internet elérhetősége, scannerje stb?

Figyelt kérdés
Elég sok irodaszeres viszonteladóm van. Van egy pasi, aki már nagyon idegesít, mert folyton úgy diktálja be telefonon a bélyegző megrendelést és ez miatt már nem egyszer volt félreértés. Ráadásul utólag be sem lehet bizonyítani, hogy ki tévedett. alapból csak kiszállítást ígértem, amikor először felvettem vele a kapcsolatot, de újabban azt is elvárja, hogy magáért a megrendelésért is menjek be hozzá, merthogy ezt nem tudja telefonon elmondani, mert ott a minta stb. Ő pl. engem lenéz, mert nekem szarabb kocsim van, mint neki, de a jó kocsiján kívül van még egy telefonja, meg egy panel lakása és ennyi. Nekem igaz, hogy szarabb a kocsim, de azért még működik, van szép kertes házam, de a mi a legfontosabb, hogy direkt azért vettem faxgépet, hogy az ügyfelek eltudják küldeni a megrendelést, és van internet elérhetőségem, hogy azon is letudják adni a megrendelést. Egyértelmű, hogy a lehetőség adott, ezért ne kelljen már kétszer mennem. Már korábban azt is kértem, hogy inkább küldje már el sms-ben az adatokat. Akkor egyszer megtette, de nem szokott rá, továbbra is diktál. Vagy épp az én időmet diktálja, mert most pl. azért rágtam be és azért írom a kérdést, mert most is felhívott, hogy van megrendelés, de be kéne érte mennem. Mondtam, hogy nem tudok jelenleg, erre még ő háborog, hogy hát ő sem tud mindig ide eljönni, mert nem ér rá. Erre én mondtam, hogy én sem érek rá és nekem nem éri meg kétszer menni egy melóért. Mert ok, hogy kiviszem, de még a megrendelőért is menjek be, ez abszurd. ti hogy gondoljátok?
2014. aug. 21. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nem èri meg azt nem szokás bevállalni, ha nem tetszik neki menjen máshova.
2014. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, de nekem már pár éve viszonteladóm és azért hoz időnként munkákat, de már kezdetek óta nem tetszik a hozzáállása. Azt ígértem, hogy kiszállítom és ezt be is tartom. Kezdem unni a flegmaságát.
2014. aug. 21. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ÁSZF-etek mit tartalmaz? Bele kell venni, hogy csak a jelölt módkon lehetséges kapcsolatfelvétel & rendelés-leadás, és be lehet neki mutatni.
2014. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2014-ben az email olyan alap, mint a postacím. (sőt...)


Azt meg csak te tudod, hogy neked megéri-e a mászkálást és a fáradtságot az ügyfél. Ha nem éri meg meg kell neki mondani, hogy csak mailen vagy faxon fogadsz el megrendelést és punk tum. Ha meg így is megéri neked vagy szükséged van rá akkor ne háborogj.


Az meg már ne is haragudj gyerekes non-szensz, hogy azon pattog mindkettőtök, hogy kinek milyen kocsija meg háza van... Ez kit érdekel az üzlet szempontjából?!

2014. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2014-ben az email olyan alap, mint a postacím. (sőt...)


Azt meg csak te tudod, hogy neked megéri-e a mászkálást és a fáradtságot az ügyfél. Ha nem éri meg meg kell neki mondani, hogy csak mailen vagy faxon fogadsz el megrendelést és punk tum. Ha meg így is megéri neked vagy szükséged van rá akkor ne háborogj.


Az meg már ne is haragudj gyerekes non-szensz, hogy azon pattog mindkettőtök, hogy kinek milyen kocsija meg háza van... Ez kit érdekel az üzlet szempontjából?!


4. félre értettél engem nem érdekel, csak ő tett már megjegyzést rá, aminek effektíve semmi köze a közös munkánkhoz. Nekem úgy megéri neki dolgozni, ha az eredeti megállapodásunkhoz híven egyszer megyek hozzá, ergo a kész melóval. Ezerszer elmondtam neki, hogy mit hogy csináljon, adtam neki megszerkesztett megrendelőlapot is, de nem használja. Árlistát is kapott, de mégis mindig felhív, hogy mi mennyibe kerül. Szerintem nem normális az ember. Mindenért csak a telefont kapkodja fel. komolyan nem tudok már mit csinálni vele. Persze, hogy hoz hasznot, vagyis hozna ,ha normálisan csinálná, ezért vagyok vele dilemmában. Annyit tudok róla, hogy hipohonder és pánik beteg. Lehet ennek köze van a munkához való hozzáállásához?

2014. aug. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!