Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a negatívum a köldök...

Mi a negatívum a köldök piercingben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Begyulladhat, fájhat,kiszakadhat (de ez szerintem ritka)
2014. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Azon kívül hogy ronda? Nem tudod, de nekem ez is épp elég.
2014. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvékonyodhat a bőr, vigyázni kell rá, h ne akadjon bele semmibe.. ha kiveszed ocsmány a helye. régen akartam, de már örülök, h nem, mert már nem tetszik :D
2014. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy nagyon proli.
2014. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi negatívum nincs benne. nekem is van 2 éve. vigyázz hogy amikor szuratod, elég hosszú szárat kapj bele!! nekem rövidke volt és amint kicseréltem, elmúlt az akkor több ideje fenn álló gyulladás(nem jöttem rá, hogy a pici szár a gond). egyszer akadt eddig csak be egy zippzárba. egyéb negatívum nincs vele. a bőr csak akkor vékonyodik könnyen, ha cserélgeted az éxert benne nap mint nap... gondolom azt úgyse akarod :D az hogy fáj... hát ha valakinek ez gondot okoz, ne csináltasson piercinget. mert igen, a gyulladás is a velejárója :D :D
2014. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!