Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves lánynak szabad sminkel...

12 éves lánynak szabad sminkelnie magát? én személy szerint élek-halok a beauty cuccokért, de a szüleim nem engedik. Anyám "natúr", és apuis szereti így. De én imádom a sminkeket, de még a szempillaspirálra sem tudom rávenni őket. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 09:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%
Ne smikeld magadat,nem kell h cicababa legyél,a szüleidnek meg igaza van
2014. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12 éves kislánynak nem kell sminkelnie magát. Szerintem nagyon morbid hatása van, amikor egy gyerek arc kivan festve, koravénnek tűnik. Sőt még 17 évesnél sem tetszik, nem hiszik el, hogy ők még natúrban szépek. Mi idősebbek már azért is sminkelünk, mert minket már fiatalít, de legalább is elfedi a hibákat.
2014. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szüleid helyében maximum otthonra engedném. Se videóra venni, se facebookra képeket rakosgatni, de ha ki akarod pingálni magad, ám legyen.

Nagyon nevetséges látványt nyújt egy kimázolt gyerek, csak ti ezt nem látjátok, mert mindenáron felnőttesdit akartok játszani. Addig örülj, amíg fiatal vagy és szép anélkül, hogy magadra kennél egy rakat festéket. Ráérsz még ezzel 4-5 évet, hidd el.

2014. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Hiába szereted ennyire az ilyen cuccokat, attól még a szüleidnek igazuk van. Csak kinevetnének, ha megjelennél kisminkelve. 13-14 évesen használhatnál egy kevés korrektort esetleg a szemed alá vagy a bőrhibákra, meg átlátszó, zselés szempillaspirál, de ez sem fontos. 15-16 évesen esetleg használj szemceruzát, ha nagyon akarsz. 17-18 évesen már lehet esetleg valami színezett hidratálókrém, de az alapozó meg a sok vacak, csak tönkreteszi a bőrödet. Ha már elmúltál 14-15, akkor egy partira vagy jeles eseményre készíthetsz majd szolid sminket, de ennyi idősen, mint mondtam, csak kiröhögtetnéd magad. :)

Inkább próbáld meg széppé tenni a bőrödet, étkezz egészségesen, igyál sok vizet, használj arctonikot, néha arcradírt, meg a bőrtípusodnak megfekelő arckrémet. Én csak a bőrömet ápolom, meg a szemöldökömet szoktam befesteni, néha egy kis korrektor, hisz több sminktermékkel én is nevetségesen festenék, mikor én 14 éves vagyok.

2014. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
őszintén szólva csak szájfény kéne,meg spirál,mert a szememen olyan kicsi a szempillám.Az arcomon pedig a patiktól maradt zugok...Az osztálytársaim pedig cikiznek,hogy mien hülyén nézek ki,meg hogy 7.es koromra milyen szarul és gyerekesen nézek ki..:(((
2014. aug. 26. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Már bocsi de mit keresne egy 14-15 éves buliban? Ráér azzal 17 felett, ahogy a sminkkel is. Tényleg nevetséges látvány egy kikent gyerek.
2014. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Max alkalmakra egy ki szempillaspirál. Amúgy egyáltalán nem kell sminkelned magad!!!
2014. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
×kis
2014. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!:)))Tanultam belőlük,és nincs kedvem elrontani a bőrömet,hogy majd 18 évesen 29-nek nézzek ki..:)))))))
2014. aug. 26. 13:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy iskolai bulira gondoltam, meg szülinapokra. :)
2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!