Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves lánynak szabad sminkel...

12 éves lánynak szabad sminkelnie magát? én személy szerint élek-halok a beauty cuccokért, de a szüleim nem engedik. Anyám "natúr", és apuis szereti így. De én imádom a sminkeket, de még a szempillaspirálra sem tudom rávenni őket. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a szájfény és a spirál simán belefér. én 11 éves koromban kezdtem spirálozni. SZerintem nyugodtan spirálozhatsz.!! :)
2014. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én is totál odavagyok azokért a cuccokért de anyum nekem sem engedi csak a spirált, szájfényt.Szerintem ha nem viszed túlzásba akkor nem is annyira feltünő csak szebb leszel tőle!!:)
2014. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
Egy 12 évesnek minek?? Én 14 évesen kezdtem el szempillaspirált használni. Tökéletesen egyetértek a szüleiddel, ráérsz még cicababáskodni később is. Még gyerek vagy, ne akarj túl korán felnőni!
2014. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12 évesen a szempillaspirál tök oké. az egyáltalán nem feltűnő, mégis szebb lesz tőle az ember, és nem túl sok tiniként sem. szájfény is simán ok. próbáld rábeszélni anyukádékat, hogy a szempillaspiráltól, szájfénytől nem leszel kikent cicababa, de szeretnéd kipróbálni, nőiesedni, meg talán ők is látni fogják, hogy jól áll neked, és nem öregít. : )
2014. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van az a mondás hogy a gyerek nem szüleik, és ez igaz, attól mert ők nem preferálják a sminket,te még sminkelhetsz és szeretheted,nem ettől leszel cicababa nem kell műszempillat tenni meg tipikus szopos szájat sminkelni magadnak és nem leszel az, egy kis alapozo,korrektor,puder, halvany szemhejpuder,vekony tus,szempilla spiral,szajfeny vagy matt nude ruzs, kis szinek halvany bronzosito vagy pirosito, kis highliter és ezeket mind nagyon naturan szepen kiemeli az arcvonasokat
2020. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!