Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitesszerekre melyik a legjobb...

Mitesszerekre melyik a legjobb korrektor?

Figyelt kérdés

eddig ilyen olcsóbbakat használtam, pl essence, de gyorsan lekoptak, meg a szín se kimondottan tökéletes

persze le szoktam radírozni a bőröm, de azt sem lehet túl gyakran, illetve próbálok mindent megtenni a mitesszerek ellen, de örököltem a tág pórusokat sajnos :( mindenképp kell korrektor, azt használom a legtöbbet, úgyhogy akár kicsit drágábbra is beruháznék

köszi a válaszokat :)


2014. aug. 28. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A korrektor nem mitesszerekre való. Ez olyan mintha a napi koszt alapozóval kennéd le magadon... persze nem látszana, de attól még undorító.

Simán csak ki kell tisztítani rendszeresen az arcod és pórusösszehúzó kencéket használni. Házi mitesszer tapasz receptet is találsz a neten (tej+zselatin), meg jó eséllyel pórusösszehúzót is.

2014. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert valószínűleg nem próbáltam mindent... :)
2014. aug. 28. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes havonta vagy kéthavonta eljárni kozmetikushoz,és valami olyan kezelést választani ami miteszeres/pattanásos börre van.Emelett még heti 2-3 alkalommal valamilyen arcradirt használni a problémás részekre.A korrektort pedig vékonyan felvinni smineléskor,és esetleg a termék felvitele elött használni primert(sminkalap.Nézz utána a neten,lehet kapni már olyanokat is ami összehúzza a pórusokat igy sokkal simább lesz az alapozo/korrektor stb.végeredménye.Ha folyékony korrektort szeretnél akkor ajánlom az essence 16h korrektort,illetve a maybellin fit me korrektorát is.Ha kissé krémesebbre vágysz akkor catrice camouflage cream:)Sok sikert!
2014. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!