Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok?

Milyen alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Zsíros bőröm van, nem pattanásos, viszont a pórusaim tágak és tele a fejem mitesszerekkel. Olyan alapozót szeretnék ami tartós, nem csak 1-2 órát bír az arcon, nem olvad le és matt hatást biztosít. Eddig Alverde alapozót használtam, nem mondom hogy rossz volt, csak az elvárásaimnak nem felelt meg 100%-osan.

kérlek ajánljatok valamit, lehetőleg ne a legdrágábbat, mert arra nekem nincs pénzem. Tudom a nagy divatmárkák termékei iszonyat drágák, de nekem már ezek a "középkategóriások" is sokba vannak pl.: L'oreal, Max Factor stb. Olyan 3000-4000 talán az az összeg amit hajlandó lennék kiadni, HA azaz alapozó tényleg jó. Sajnos saját keresetem még nincs, a szüleimet meg nem szeretem lehúzni...



2014. aug. 28. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Chanel alapozo nekem azvolt a legjobb:)
2014. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
írtam, hogy ilyenekre nincs pénzem
2014. aug. 28. 20:29
 3/13 anonim válasza:

[link]


Nekem ő bevált. Ha az árnyalat nem jó akkor a sminkek, púderek és bázisok kategóriában tudsz még válogatni. A szállítással minden rendben, postaköltség kevés. Szerintem érdemes beruházni. :)

2014. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mire kell az alapozó ha nincs bőrhibád csak mitesszerek? A bőrt könnyen ki lehet tisztítani, és a mitesszerek eltűnnek. Zsíros bőrt az alapozók még zsírosabbá teszik, szóval arra nem jó. Tág pórusokra szintén nem, mert eltömíti és attól csak egyre rosszabb lesz idővel. Szóval miért kell neked alapozó?

Mert amit leírtál arra tisztítás kell és valami jó pórusösszehúzó krém.

2014. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
max factor lasting performance
2014. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
L'Oreal True Match. 3000 forint, vedd esetleg Glamour napok közben ha van kupon. Imádom, már egyszer újra kellett vennem, nem váltanék semmire :)
2014. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az Astor bb krémjét ajánlom, mert az én mitesszeres bőrömet teljesen lefedi, semmi nem látszik belőlük, viszont az alapozónál "lájtosabb" és kímélőbb a bőrnek, jobb szellőzést ad! Ha jól tudom viszonylag sok árnyalat van és egyáltalán nem drágA:) Rossmannban biztos kapható.
2014. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azért kell mert az arcom piros :(
2014. aug. 29. 12:26
 9/13 A kérdező kommentje:
és esetleg valami púder hozzá??
2014. aug. 29. 12:59
 10/13 anonim válasza:
ha zsíros a bőröd akkor essence-es hab állagú alapozó,nekem is zsíros bőröm volt,de mióta használom kicsit szárítja,így mondhatni már normál bőröm van.
2014. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!