Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásároltam még régebben jó...

Vásároltam még régebben jó pár sminkterméket, random, mert még nem tudtam mi az ami nekem jól áll, vagy tetszik-e egyáltalán, csak gyűjtögettem, mi legyen velük?

Figyelt kérdés
Kidobni sajnálom, mert a Maybelline cuccok 1500 ft-ok voltak, a Rimmel körömlakkok 1000 ft környékén......nem érdekel esetleg valakit? Ha igen küldj egy privit nekem.

2014. aug. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért azzal számolj, mielőtt felajánlod, hogy felbontás után az alapozók/púderek/szemfestékek/rúzsok/szájfények/szemveruzák olyan 1 évig őrzik meg a minőségüket, szóval, ha két-három évesek, akkor dobd ki. Rajtuk van egy kis nyitott tégely, rajtuk meg egy szám pl. 12M. Ez azt jelenti, hogy felbontás után egy évig használhatók (12 months).
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* mellettük meg egy szám
2014. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ha nagyon régiek, akkor inkább dobd ki őket. Számomra is fájó mindig egy-egy terméktől megválni, ami régi, de inkább nem kockáztatok. Meg a minőségük sem olyan jó már egy idő után, nem is érné meg használni valószínűleg őket.
2014. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem régiek annyira...kb félévesek....tudok a szavatosságról....de ezért nem akarnám kidobni....hanem féláron tovább adnám.
2014. aug. 29. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

itt hirdetheted meg, rengeteg sminkmániás lánynak :)

kremmania.hu/elado

2014. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a 12 hónap az egy érdekes dolog, mivel a körömlakkok nincsenek lezárva, tehát ha soha nem használta őket senki, akkor vásárlástól számítva nem 1 évig maradnak jók, hanem sokkal tovább, a rúzsok, stb, ugyanígy nincsenek lezárt csomagolásban.
2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!