Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogyha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha szeretnék beszélni valakivel akit rég óta ismerek vagy éppen aki tetszik nem tudok vele beszélni egy szót sem, más random emberekkel meg rendesen szófosásom van, hiába 1 hete ismerem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert a random emberek még újak, és egy csomó témáról még nem beszélgettetek? Egyébként nálam is van egy holdpont... Túl kell esni egy ponton, ahonnan túl - mivel annyira jó a kapcsolatotok - már mindig van téma. De ehhez nyilvánvalóan két ember kell. Ha szófosásod van, és te beszélsz, az mis más tészta! Bár akkor is ugyanez érvényes...
2012. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na, van 1 lány 1 éve semmi témánk nem volt, eltelt 1 év hogy nem szoltam hozzá és úgy beszélgetünk mos mintha örök életünkbe haverok lennénk. Van pl aki tetszik csinálhatok bármit nem találunk közös témát. Van akit ismerek 6-7 éve nincs témánk.
2012. dec. 16. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
én is szégyenlősebb avgyok sé uyganigy voltam.zavarba vagytok:D de figyelj majd lesz;D
2012. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!