Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez eredeti PRADA...

Szerintetek ez eredeti PRADA taska? Keppel.

Figyelt kérdés

[link]

Es mi van akkor, ha valaki hamis LV- tatyot hord, de kozben van iphone 6-ja, Retro-s cuccai, full eredeti Gucci oraja. De kozben a taskaja nem erdeti... Cink, avagy nem?



2014. aug. 30. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. aug. 30. 21:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom eredeti-e vagy sem, de a 2. kérdésre válaszolva: gáz! Ha már felvág az illető az eredeti gucci órával, akkor valószínűleg a LV-nal is felszeretne, ami persze hamis. Butaság az egész. Ha van eredetid hordd, másolat helyett, már vásárolj inkább egy tök praktikus és szép tatyót (vagy bármit). Retro cucc, oké.. és mi van vele? Öltözzön az illető igényesen, ne legyen felvágós tucat.
2014. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Részletekből, varrásból, anyagból kiderülne, de így nem nagyon látszik semmi, egy rossz elmosódott képen. De már emiatt is gyanús... több kép nincs? Mondjuk árból is rá lehet jönni, eredetit senki nem ad el olcsón, mivel drágán is el lehet adni. Van hozzá bármi, blokk, vagy garancia?

Hogy neked megfelel-e egy kamu márkás cucc azt neked kell tudni... számomra az eredeti is ronda, így én azt sem vennék, ahogy Gucci meg iphone-t sem, de hogy más mivel akar menőnek látszani az engem nem érdekel.

2014. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!