Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani jó ránctalan...

Tudnátok ajánlani jó ránctalanító bőrfeszesítő arckrémet 30körüli bőrre, középkategóriásat viszonylag olcsót, enyhén zsíros kombinált bőrre?

Figyelt kérdés
Esetleg még valami jó mattító kompakt púdert ami elfedi a pórusokat?
2014. aug. 31. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A púder nem fedi a pórusokat, az nem arra való. Pórusösszehúzó krémeket meg kapsz a patikában, talán bioboltban is.

Arckrémekből én éjszakai Baleát, és nappalra mattító Alverdét használok, de nekem nincsenek ráncaim egyáltalán, szóval nem tudom arra jó-e.

2014. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem vannak-e ráncaid..bocsi..

De van egy púderem ami pórusösszehúzó elfedő csak túl világos a színe..

Olyan kéne ami tényleg ráncokra jó és kisimít! Azért köszi!

2014. aug. 31. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Organikus shea vaj. Többet ér bármelyik bolti vacaknál. És nagyon kevés kell belőle, szóval lehet, hogy drága, de megéri. Fél kilót vettem tavaly ősszel 3000 Ft-ért és még a fele megvan.
2014. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

shea vaj?Az nagyon zsíros a zsíros bőrömre jó lenne?

Aha és ami retinolt tartalmaz az nem?Nem tudom az organikus nem biztos hogy elég..

2014. aug. 31. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a L'Oréal Triple Action 35+ nagyon bevált, nem is drága. Mennyi idős vagy? Mert szerintem 35 alatt nem nagyon kell még ránctalanító. Lehet, hogy többet árt, mint használ.
2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

A retinol az A vitamin flancos neve. Az organikus shea vajnak magas az A, E és F vitamin tartalma, de cserébe nem tartalmaz fölösleges vegyszereket.

Igen, zsíros bőrre is jó éjszakai krémnek. Kevés kell belőle.

2014. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából rugalmasságból veszített a bőröm nem is a ráncok,miatt van egykettő a szemem környékén és a homlok két szemem közt egy függőleges vonalka.

Aha de kipróbáltam az evelin youth of magic arckrémet éjszakára nagyon jó puhább lett a bőröm és tömörebb kb.2 hete használom és adtak hozzá szemkrémet az is szuper gyorsan beszívódik orchideás.szerintem maradok az eveline márkánál abból is van asszem shea vajas legközelebb olyat veszek olcsó és nem tesztelnek állatokon..:)

2014. szept. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!