Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kórtól van értelme...

Hány éves kórtól van értelme ránctalanító krémet használni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kórtól? Ne várj egy éved se, ha azt látod, hogy elkezd kialakulni valami bőrbetegség, egyből kezd el kezelni valamilyen krémmel.
2013. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
*évet
2013. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30-tól, kb. Bár a megelőzésre inkább jó az egészséges életvitel, sok alvás, megfelelő mennyiségű és minőségű folyadékbevitel, arcpakolások stb....Aztán ha már konkrétan meg is jelenik valami az arcodon, akkor lehet drága krémeket vásárolgatni, előbb szerintem felesleges.

Én másfél évvel ezelőtt átestem egy ilyen "ránctalanítsunk" őrületen (kedves "barátok" hatására), azóta egyik krémet se használom, viszont sokkal egészségesebben élek - a bőröm szebb mint valaha.

25/N

2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dBLOOD42 válasza:

Nőknél amikor az öregedés jeleit kezdik mutatni, tehát kb. 30 felett.

Férfiaknak nincs ilyesmire szükségük, a férfi és a nő fiziológiája ebben a tekintetben is különbözik, egy férfi hatvan évesen, ráncosan is lehet "abszolút értékben" vonzóbb mint egy feleannyi korú nő.

2013. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tom. én szoktam kenni szinte minden nap, de csak 15 vagyok. am csak szimpla hidratáló krémet használok, nem nagy kiadás de frissebbnek, kipihentebben nézek ki. ha keveset alszok akkor jól jön.

15/f

2013. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!