Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, akik kozmetikussal...

Csajok, akik kozmetikussal rakatnak szempillát! Normális, hogy összeragasztották a szemem?

Figyelt kérdés

Egy állítólag profi kozmetikusnál voltam a hét elején tincses műszempillát rakatni, aminek elvileg fent kellett volna lennie legalább 3 hétig.

Az első gondom az volt, hogy mind a két szememet összeragasztotta, és nagyon fájt, amikor megpróbálta kinyitni a szemem valami pálcával. Aztán amikor kész lett, furcsának tűnt, hogy olyan volt az egyik szememen, mintha kócos lenne a szempilla, mert görbén rakta fel az egyik tincset. A másik gond pedig az, hogy hétfőn rakta fel, de már szerdán leesett egy tincs. Visszamentem, hogy csináljon vele valamit, mert mégiscsak 4ezer forintot fizettem neki, kiszedegette azon a szememen az összes felrakott szempillát, és feltett egy új sort (ezt már garanciálisan ingyen), amiből tegnap ismét már kiesett egy tincs. És ugyan olyan kócos volt, mint előtte...


Ez mennyire normális? Vagy csak ennyire sz_r az itteni magát profinak valló kozmetikus?


Akinek fent van tényleg egy hónapig, vagy 3 hétig, ti mennyiért csináltatjátok?

Köszi L20


2014. szept. 14. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Tincses max 1 hétig marad fenn. Nekem 5 nap után kezdett válni és nagyon fájt ahogyan húzta a szemhéjam. A 3d tart egy hónapig, azt 3-4 hetente kell tölteni, de a tincses az talán 1 hétig sem bírja.

De az összeragadt szem és a kócos tincs az nem normális.

2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pontosan már nem emlékszem, hogy mi volt a neve, annyira nem vagyok jártas, hogy milyen a 3D meg ilyesmi, a lényeg annyi, hogy én direkt azt mondtam, hogy olyat szeretnék ami legalább 3 hétig fent van, és olyat kaptam helyette, ami 2 nap után elkezdett potyogni..
2014. szept. 14. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Az összeragad szem,és a kócos tincs nem normális. Jobban van a szemed,vagy még mindig összeragadt a szemed? Ha nincs rendben,borogasd kamillás teával,és pihentesd sokat. :)
2015. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!