Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket kene vennem?

Milyen sminkeket kene vennem?

Figyelt kérdés

Hol tudom be szerezni ? Mennyibe kerul ? Ne keljen rendelnem !

Pl. Alapozo a rossmanban 790 ft ert stb.



2014. szept. 16. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nyilván rossmann, dm...

alapozó vagy bb, púder, szempillaspirál, szemceruza, pirosító, esetleg rúzs. ezek alapdolgok szerintem

2014. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oke
2014. szept. 17. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen listát nem lehet adni. Nem tudjuk mire van igényed, mennyi a keret, épp mi a választék.

Drogériákban lehet mindenfélét kapni. Legnagyobb választék a Müllerben van talán, ott nem csak a tipikus gagyi drogériás választék van, kicsit minőségibb termékek közül is lehet válogatni.

Ha teljesen nulláról indulsz, mindenképp szükséged lesz egy alapozóra vagy BB krémre (ha nem túl problémás a bőröd, elég az utóbbi, ha hibátlan, akkor kár rákenni bármit is) és korrektorra. Ezeknél a legfontosabb, hogy a bőrtípusodhoz és a színedhez illeszkedjen. Egy púder sem árt + ehhez ecset. Az biztos, hogy 790-ért ne vegyél alapozót, mert az biztos csak ártani fog. :D

A szempillaspirál szerintem elég alap egy készletben, a választék szinte végtelen a boltokban. Egy fekete szemceruza sem árthat (ebből olcsók közül ajánlom az essence kitekerős long lastingját), jól jöhet egy több színű szemhéjpúder paletta és valami visszafogottabb színű szájravaló. Esetleg pirosító (ehhez sem árt egy ecset), kezdőnek szintén valami visszafogottabb színt ajánlanék.

Ha ezek megvannak, már bármikor lehet bővíteni a készletet egy-egy darabbal, az már nem nagy kiadás. :)

2014. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hunbula ***** válasza:

Jó minőségű alapozó nagyon fontos, + sminkszivacs a felviteléhez. L'oreal, Manhattan kategóriától már oké, gyakorolni nagyon drága terméket venni úgyis fölösleges lenne szerintem. Színpróba!


Kőpúder + egy szép nagy púderecset. Akár az essence meg ilyenek is jók, csak pontosan szépen kell felvinni. Színét továbbra is figyeld!


Pirosító és/vagy bronzosító, lehet ennek is külön ecset, én a púderét szoktam hozzá használni, csak van egy külön törölközőm amin megtisztítom. Ne túl élénk és ne túl sötét árnyalatot válassz, akkor nagy baj nem lehet.


Szemhéjpúder, egy natúr, nude-bézs-barna többárnyalatút vegyél, ezzel lehet a technikákat próbálgatni. Rengetegféle ecset van hozzá, majd rájössz melyik jön be, a kis szivacsos végűek is jók amit vele lehet kapni. Minimum középkategóriásat válassz, hogy fenn is maradjon, ne redőződjön be.


Szemceruza/szemhéjtus, én mindkettőt használok, alsó kontúr szemceruzával, felső tussal, a tussal szebb, precízebb vonalat lehet csinálni. Szintén próbáld meg ne a legolcsóbbat venni, hogy ne kenődjön, persze időnként lehet próbálkozni, vannak meglepően jók az olcsók között is. Lényeg, hogy ne legyen se túl kemény, se túl puha a ceruza, a tus ecsetje se legyen kemény.


Szempillaspirál, szintén ne a legolcsóbbat. Szerintem használj szempillagöndörítőt is, sokkal szebb tőle a végeredmény


Sminkfixáló spray, én újabban az Avonosat veszem, előtte alverdéset használtam, nem volt nagy különbség csak az árban. Látom, hogy nem akarsz rendelni, de egyébként ha meggondolnád magad az Avont tudom ajánlani, nekem jobban bejött mint a többi rendelős.


Ezeket szoktam egy mindennapi sminkhez használni. Persze nagyon fontos a technika is, nézz videókat youtube-on, rengeteg van belőle, és ne reggel indulás előtt kisérletezz az új dolgokkal, az sosem sül el jól.

2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es tudtok mondaniarkakat amiben viszont olcson lehet venni ugy ertem amelyiknolcsobb ?
2014. szept. 17. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Essence, New York Colour (Rossmann, Müller)

Miss Sporty (DM, Müller)

Lora, Miss Rose, Cantare -> innen inkább csak rúzst, szemhéjpúdert, tust, bronzosítót, púdert, szájfényt vegyél (Blaha/Nyugati aluljáró, Euro Family és hasonló boltok)

2014. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!