Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most kezdem a közepiskolát és...

Most kezdem a közepiskolát és szeretném minden nap bekkenni magam alapozóval és egy kis szempillaspirálal. Reggel 6-tól egészen délutan 3-ig lenne rajtam és utana letörölném. Nagyon ráncositana?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát, jót nem tenne..ráadásul 14-15 évesen szerintem ne használj még alapozót.
2014. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.16-17 évesen is korai lenne?Vagy inkabb majd 17-18?
2014. szept. 17. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem problémás a bőröd,akkor ne használj alapozót,mert felesleges :)

Ha az akkor menj el bőrgyógyászhoz,megmondja mivel kell kezelni a problémás bőrt,és csak addig használj alapozót,amíg feltétlen szükséges :)

Spirál az mehet simán.

Csak soha ne aludj sminkben semmiképpen sem.Inkább szánj rá időt mindig reggel,akármi van.

2014. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2.válaszoló vagyok. én 17éves vagyok. BB krémet használok,mert pirosas az arcbőröm.Emellett szemceruzát és spirált.Nekem bőven elég ez.Főleg,hogy mindennapi smink.Na nem mint ha bulikra mást csinálnék,mert annyira nem vagyok ügyes.Sajnos én már 7.esként elkezdtem spirálozni,de alapozót csak a gimi elejétől.Addig csak korrektoroztam,és folyton elégedetlen voltam az arcbőrömmel.Bőrgyógyász ajánlott termékeket.A La Roche-Posay hegek elleni krémjét használom napi 2x. Most használom a 2.tubust.Nagyon jó.Kb 2-3hét múlva már láttam,hogy halványodnak a pattanás utáni hegeim.Viszont tudni kell,hogy nem a legolcsóbb.3-4ezer Ft.Gyógyszertárban lehet megvenni.
2014. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Leány, én 21 éves vagyok és soha életemben nem volt még bekenve alapozóval az arcom, pedig kamaszkoromban botrányosan csúnya volt a bőröm, de megfogadtam a jótanácsokat, és nem tömtem el a pórusaimat... meg is lett az eredménye, azóta sem kell ilyeneket használnom. :) Tényleg felesleges. Sőt, személy szerint a spirált sem javaslom. Egyrészt nem tesz jót a szempilláidnak, ha folyton festve vannak, másrészt a te korodban szükségtelen sminkelni, pláne iskolába. A természetes szépség sokkal jobban áll, főleg ilyen fiatal lánynak. :) Bulikba, eseményekre nyugodtan tegyél fel sminket, de suliba felesleges.
2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem középsuliba nyugodtan használhatsz alapozót..lényeg h azért ne a legszarabbat..és mosd le ha már nem mész sehova :)) puszii

Amúgy írhatsz privit ha gondolod én már régebb óta sminkelek

2014. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Huu, elég volt a hozzászólások elejébe beleolvasni, imádom:DDD

Nyugodtan használhatsz alapozót, csak mondjuk ne a leggagyibbat vedd meg, bááár teszem hozzá múltkor egy Kallos 300ftos alapozó is ugyanolyan jól szuperált és semmi baja nem lett a bőrömnek mint a Maybelline alapozóm. Sosincs egy pattanás vagy ragya sem az arcomon,és 12 éves korom óta sminkelem magam, és hogy miért használok akkor alapozót? mert szeretem ha ad egy egységes szép felszínt, a kissé piros helyekre is, szeretem a tökéletes bőr hatását. És nyugodtan használhatsz különben szemfestéket is ha akarsz ezektől sem lesz semmi bajod, sem a spiráltól sem a többitől. Az 5ös válaszoló inkább eléggé gáz hogy 21 éves nő létére azért egy minimális sminket nem tesz fel.

2014. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!