Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A 14-18 éves, komolyan modellk...

A 14-18 éves, komolyan modellkedő lányok hogy oldják meg a középiskolát? Magántanulók vagy pl. kéthavonta kell bejárniuk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Magántanulók. Máshogy ezt nem is lehet összeegyeztetni.
2014. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nemzetközi alsó korhatár nemrég 16 lett, így gondolom a 16-18 évesekre gondolsz. Nincs olyan,lehetőség hogy "kéthavonta be kell járniuk." Aki ennyi idősen komolyan modellkedik az magántanuló lesz. Az viszont annyira nehéz, hogy aki ilyet bevállal az általában vagy fél év után abbahagyja, vagy megbukik :S Ami nagyon szomorú,hogy a modell ügynökségek erről nem beszélnek,konkrétan lesz@rják csak nekik legyen hasznuk a modellből.... -__-


Modellkedem, tudom miről beszélek. Megtehettem volna,hogy külföldre megyek hónapokra, de pont a tanulás miatt nem tettem. Nem bántam meg :)

L/18

2014. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 28. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18 éves modell!

Nem tudom melyik ügynökségnél vagy de elég sz*rt választottál, én 17 éves vagyok és 14 éves koromban utaztam először (egészen pontosan Pekingbe 3 hónapra). Még mindig szín ötösöm van mindenből, mert gürizek nappal, tanulok éjszaka..nagyon keveset alszom mindig, mert fontos nekem a suli is, plusz ha nem megy a suli akkor tudom, hogy vége a modellkedésnek, mert édesanyám nem engedne tovább utazni.

Az ügynökségem tavaly több, mint 10 milliótól esett el, mert nem engedtek utazni hiszen látják ők is hogy a sulira is kell figyelnem..még egy dolog ami bizonyítja, hogy a te ügynökséged volt a rossz!

2014. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 28. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: én mondjuk nem modellkedek, hanem dolgozom, de nem értem, az egyik előbbi válaszoló szerint miért nehéz annyira a magántanulás... szerintem előbb kb. 2 hónappal vizsgák előtt elkezdeni tanulni és simán át lehet menni mindenből.
2014. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég*, bocsi az offért
2014. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4. válaszoló melyik ügynökségnél vagy?
2014. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!